Zey TV Cevapsız Sorular-4.Bölüm Konuğu-Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Açıkçası senin konudaki aktifliğinin bu denli olmasını beklemiyordum. Yinede zaman zaman kayboldun ama tüm soruları cevapladın. Galiba bir tanesinş tek gözden kaçırdın. Sana bir ara özelden sorarım. Belkide de ben cevabı gözden kaçırdım ama sanmıyorum :A

Öncelikle sana ilk söylediğimde hiç bir şekilde itiraz etmeden katıldığın için teşekkürler. Çok keyifli bir hafta oldu.
Artık hepimiz dinlenebiliriz. Tam 1 aydır yoğun bir şekilde Cevapsız Sorular artı etkinlikler ile meşgulduk.
Teşekkürler ortağım 🥰

Bu sefer özellikle sayfa sayfa kontrol ettim, aklımda bir şey var ama emin değilim unutup unutmadığım ile alakalı sen söyle de bakalım merak ettim. :A

Rica ederim ortağım, zaten pek itiraz edecek fırsatım olmadı malum ama gerçekten keyif aldığımı söyleyebilirim. BHND soruları biraz zorladı sadece, özellikle kısa kesmeyi de sevmediğim için ayrı ayrı uzun uzun yazdım. :A Onun dışında bir şekilde cevaplandırdık soruları. :A Bir tık dinlensek iyi olur evet. :A Sözün özü rica ediyorum ortağım, her zaman... :bhr: :A

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bu sefer özellikle sayfa sayfa kontrol ettim, aklımda bir şey var ama emin değilim unutup unutmadığım ile alakalı sen söyle de bakalım merak ettim. :A

Rica ederim ortağım, zaten pek itiraz edecek fırsatım olmadı malum ama gerçekten keyif aldığımı söyleyebilirim. BHND soruları biraz zorladı sadece, özellikle kısa kesmeyi de sevmediğim için ayrı ayrı uzun uzun yazdım. :A Onun dışında bir şekilde cevaplandırdık soruları. :A Bir tık dinlensek iyi olur evet. :A Sözün özü rica ediyorum ortağım, her zaman... :bhr: :A
Sen bunu yazarken ben zaten özelden yazıyordum :eek:

• Güldürdün
Reactions: Sherlock