'Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu' Filminde Akıl Almaz Hatalar!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
resized_bcbd4-cfc930dfmaxresdefault.jpg

Cuma günü vizyona girecek olan Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filminde akıl almaz hatalar!

Yapımcılığını 'Ayla', 'Müslüm', 'Çiçero' ve 'Türk İşi Dondurma' gibi filmlere imza atan Dijital Sanatlar'ın üstlendiği yapımın bugün yapılan basın gösterimine katılan spor yazarı Ali Murat Hamarat, 18 Kasım 2017'de vefat eden usta haltercinin ölüm tarihinin 2016 olarak yazıldığını ve Süleymanoğlu'nun Seul Olimpiyat Oyunları'na damga vurduğu gün olan 20 Eylül 1988'in yanlış gösterildiğini açıkladı.

Başrollerini Hayat van Eck, Gürkan Uygun, Yetkin Dikinciler, Selen Öztürk gibi isimlerin paylaştığı filmdeki bu hatalar ile ilgili henüz bir açıklama gelmedi.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ben de niye hala bir skandal çıkmadı diyordum. Bir kere de şaşırt Mustafa Uslu. :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Bu tarz büyük işlerde hep böyle manaca büyük olsa da görülen işin yanında basit kalan hatalar yapılıyor. Bu hiç bir işin dört dörtlük olamadığını gözler önüne seriyor aslında. Ben çok iyi bir film olduğunu düşünüyorum, gölge düşürmemek gerekir. Avrupa'da da ilgi görebilir. :):)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yine bir Mustafa Uslu klasiği. Gören de çok eski zamanı anlatıyor, doğru bilgiye erişemedi sanacak. Yahu adamı yakın zamanda kaybettik. Ölüm yılına bakmak çok mu zor? Ölüm tarihini yanlış yazmak nedir?

Basit bir hata değil, skandaldır bence.

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yine bir Mustafa Uslu klasiği. Gören de çok eski zamanı anlatıyor, doğru bilgiye erişemedi sanacak. Yahu adamı yakın zamanda kaybettik. Ölüm yılına bakmak çok mu zor? Ölüm tarihini yanlış yazmak nedir?

Basit bir hata değil, skandaldır bence.
Filmden az önce çıktım neyse ki bugünden önce düzeltebilmişler. :D

• Beğendim
Reactions: Yiğitt and Özgür

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Böyle emek verilen işlerin basit hatalarla anılması üzücü oluyor, gösterimden önce düzeltilmesi de güzel gelişme. :X

• Beğendim
Reactions: Angelica

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Hayat hikayesinde hatalar yada eksikler olduğu söylendi sanırım birazda bu gişe performansını etkiledi..