Cengiz Bozkurt 'Kuzey Yıldızı: İlk Aşk' Kadrosunda! | Show TV

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
Diziye renk katar hayırlısı olmus

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
Bence Avrupa yakası ve yalan dünya harika harika idi jet sosyete de trt komedilerine göre kat kat iyidi
TRT komedileri de bana göre daha iyi .ve güzel...Avrupa yakasının tekrarları hiç dönmüyor.Trt komedileri tekrarları donuyor

Burak97

Üye
Reaksiyon puanı
249
Puanı
64
Yoksa Sefer Reis ölüp, bumu gelecek. Çünkü bu akşam yayınlanan fragmanda Bulut vuruyordu Sefer'i

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,024
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bence ilk 2 sezonu her yönden iyiydi ama senin kararın. :A
Her sezonun ilk bölümünü izledim. Dijitalde de 3 veya 4 bölümünü izledim. Bana göre izlenebilecek bir dizi değil. Dizide ki her karakter abartı geliyordu bana özellikle Gülse Birsel'in karakteri Gizem.

Gülse Birsel'in kalemini severim, ama Avrupa Yakası ve Jet Sosyete bana göre Gülse Birsel'in izlenebilecek bir dizisi değil. Yalan Dünyası best... ♥

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Her sezonun ilk bölümünü izledim. Dijitalde de 3 veya 4 bölümünü izledim. Bana göre izlenebilecek bir dizi değil. Dizide ki her karakter abartı geliyordu bana özellikle Gülse Birsel'in karakteri Gizem.

Gülse Birsel'in kalemini severim, ama Avrupa Yakası ve Jet Sosyete bana göre Gülse Birsel'in izlenebilecek bir dizisi değil. Yalan Dünyası best... ♥
Ben son sezonun ilk bölümünü izlemiştim ama çok beğenmedim. Gizem bana abartı gelmiyordu ama nereden duysam herkes abartı diyor orada haklısın.

Avrupa Yakası izlemedim ama tabiki Yalan Dünya best ve Jet Sosyete'nin de ilk 2 sezonunu seviyorum.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,325
Puanı
860
TRT komedileri de bana göre daha iyi .ve güzel...Avrupa yakasının tekrarları hiç dönmüyor.Trt komedileri tekrarları donuyor
Bence güzel değil berbatlar trt nin komedi dizileri trt nin ben bi halka bide Masumlar Apartmanını sevdim. tekrarları dönmesin youtube diye birşey var oradan izlerim izlersin.

Son düzenleme:

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,325
Puanı
860
Ben son sezonun ilk bölümünü izlemiştim ama çok beğenmedim. Gizem bana abartı gelmiyordu ama nereden duysam herkes abartı diyor orada haklısın.

Avrupa Yakası izlemedim ama tabiki Yalan Dünya best ve Jet Sosyete'nin de ilk 2 sezonunu seviyorum.
Bende ilk 2 sezonu 3. Sezon berbattı

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,325
Puanı
860
Ve tekrarları dönüyor diye dizinin harika olduğunu göstermez kanalın o saati boştur güncel dizilerinden sıkıştırıyordur araya

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Farklı bir projede görmek istiyoruz tamam, bence komediden başka bir işe de yakışmaz. :A Mesela dram dizisinde nasıl olur bilemedim.

Haa, belki Ezgi Mola'nın Masumlar Apartmanı performansı gibi şaşırtabilir.
Bizim Türklerde bir mantık var. Biri komedi dizisinde oynuyorsa o direk komesi oyuncusu oluyor. Bak mesela Binnur Kaya, Ezgi Mola dram oyuncularından daha iyi dram veriyorlar.