Cengiz Bozkurt 'Kuzey Yıldızı: İlk Aşk' Kadrosunda! | Show TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
db5e944426719e3c427bcbf8552e9802.jpg

Cengiz Bozkurt 'Kuzey Yıldızı: İlk Aşk' kadrosunda!

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ersoy Güler'in oturduğu; başrollerinde İsmail Demirci, Aslıhan Güner, Merve Şen ve Toygan Avanoğlu'nun yer aldığı dizinin yeni sezon kadrosuna Melis Sabah, Armağan Oğuz ve Ekin Su'nun ardından Cengiz Bozkurt dahil oldu.

Son olarak 'Gençliğim Eyvah' dizisinde yer alan Bozkurt, dizide Almanya'dan gelen bir karaktere hayat verecek.

'Kuzey Yıldızı: İlk Aşk' yeni bölümleriyle Cumartesi 20.00'de Show TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060
Keşke hep aynı rolleri oynamaktan vazgeçse artık.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Harika bir oyuncu olsa da her projeye atlaması uzun vadeli kariyer planlaması açısından çok tehlikeli. O da haklı ama tabii zirvedeyken olabildiğince fazla kazanıp maddi anlamda geleceğini kurtarmaya çalışıyor. :)

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,326
Puanı
860
Gülse Birsel'in berbat senaryolarından oluşan, antipatik karakterleri olan ve her bakımdan kötü diziydi. :A
Berbat senaryolarından mıı??? Avrupa Yakası, Yalan Dünya mı kötü.ve bence jet sosyete ilk 1 buçuk sezon iyidi kalanı rezaletti. Dizi 59 bölüm yayınladı 25 bölümü iyidi bence

Son düzenleme:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Berbat senaryolarından mıı??? Avrupa Yakası, Yalan Dünya da mı kötü ve bence jet sosyete ilk 1 buçuk sezon iyidi kalanı rezaletti
Yazdığı dizilerde en iyisi Yalan Dünya'dır. Gerisi bir işe yaramaz. Avrupa Yakası'nı da izlemedim, ama Burhan karakteri o kadar itici ki izlememek için bir neden.

• İlginç
Reactions: Carpe Diem

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizi için çok iyi transfer ama bence biraz daha farklı projelerde görmek istiyorum
Farklı bir projede görmek istiyoruz tamam, bence komediden başka bir işe de yakışmaz. :A Mesela dram dizisinde nasıl olur bilemedim.

Haa, belki Ezgi Mola'nın Masumlar Apartmanı performansı gibi şaşırtabilir.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Farklı bir projede görmek istiyoruz tamam, bence komediden başka bir işe de yakışmaz. :A Mesela dram dizisinde nasıl olur bilemedim.

Haa, belki Ezgi Mola'nın Masumlar Apartmanı performansı gibi şaşırtabilir.
Komedi bile tiplemesi değişse iyi olur illa dramdan komediye geçmesine gerek yok. Bence gayet yetenekli oyuncu