Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar Netflix İle Anlaştı!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ünlü komedyenler Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar, Netflix ile anlaştı!

raw_cem-yilmaz-ve-sahan-gokbakarin-filmlerinin-vizyon-tarihi-belli-oldu-mu_818647522.jpg

Beyazperde'de son olarak 'Karakomik Filmler' serisinde izlediğimiz Cem Yılmaz ve 'Recep İvedik' serisi ile büyük beğeni toplayan Şahan Gökbakar'ın Netflix ile anlaştığı ortaya çıktı.

Geçtiğimiz Cannes'da düzenenlen MIPCOM Fuarı'na katılan Milliyet gazetesi yazarı Sina Koloğlu, köşesinde bir yazı kaleme aldı. İşte o yazı:

Şu sıralar sektörde konuşuluyor. Peki nereden çıktı? Son Cannes’daki MIPCOM fuarında... Konuşulan, Netflix, kendisi için Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar’ın proje yapmalarını istemiş. Büyük olasılıkla Yılmaz ‘özel stand-up’ yapacak. Yine kulağıma gelen Acun Ilıcalı’yla da bir anlaşma yapmış. Ya tüm işlerinin bu platformda yer alması ya da yeni bir proje olabileceği söyleniyor. Yine duyduğum, bu ekip içinde Tolga Çevik için de bir proje söz konusu olabilir. Gökbakar da bir ‘stand-up’ hazırlarsa, şaşırmamalı. Ya da yeni ‘Recep İvedik’ neden olmasın!

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Şahan neden Recep İvedik yapsın, bu Sina Koloğlu'da alem adam. Eskiden TV8'de bir programı vardı, o tarz bir şey fena olmaz. Dikkat Şahan çıkabilirdi adı yanlış hatırlamıyorsam. Cem Yılmaz'da Fundamentals'i cekebilir bir ihtimal 12-13 bölümlük bir gösteri, iyi de olur özledik çünkü veya komedi açısından doyuracağı her bölümü farklı hikayeler, karakterler olan black mirror gibi ama komedi türünde olan bir dizi güzel olabilir. ?

Dikkat Şahan Çıkabilir'i tekrar çekse çok güzel olur Şahan.

Cem Yılmaz'ın hiç bir projesini izlemediğim için bilmiyorum.

• Beğendim
Reactions: blacklion

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Netflix'in Türkiye pazarını böyle önemsemesi çok güzel, sonuna kadar destekliyoruz ve atılımlarının artarak devam etmesini umuyoruz. :X

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
İkisi de hüsrana uğrayınca Netflix'e kapağı atalım demişler :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Netflix, yakın gelecekte Türkiye'deki her eve girmeye kararlı. :Z

Aslında Cem Yılmaz, Karakomik Filmler'i bir Netflix dizisi olarak çekse çok güzel olurdu. Stand-uplar da hoş olur tabii.

Şahan lütfen kaliteli bir şey yapsın bu sefer ama muhtemelen Osman Pazarlama tarzı filmler yapacaktır. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Cem Yılmaz'a şaşirmadım Netflix'te bir çok yabancı stand-up'çı var zaten:X Şahan'i merak ettim. Bi ara Anne Ben Manyak Oldum izliyordum :F @xBUGRAx

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,856
Puanı
360
Şahan recep çekip bizi tüm dünyaya rezil etmesin. Stund Up ya da bir gece show'u olabilir. Gece show u daha mantıklı.