Cem Uçan 'Ben Bu Cihana Sığmazam' Kadrosunda | ATV

Alemdar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,160
Puanı
410
3A6F7ECE-224E-42DF-B0AB-FF9CD45D5DA9.jpeg

Oktay Kaynarca-KYN Yapımevi'nin yapımcılığını üstlendiği, Mustafa Şevki Doğan'ın yönettiği, başrollerinde Oktay Kaynarca, Ebru Özkan Saban'ın yer aldığı, atv'nin sevilen dizisi 'Ben Bu Cihana Sığmazam' yeni sezonda kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Eylül ayında ikinci sezonuna başlayacak olan dizinin senaristliğini 'Kaçak', 'Dila Hanım', ve 'Hanımın Çiftliği' dizilerinin yazarı Zülküf Yücel ve Zehra Yücel üstlenecek.

Dizinin kadrosuna son olarak 'Diriliş Ertuğrul', 'Filinta', ve 'Kırmızı Oda' dizilerinde yer alan başarılı oyuncu Cem Uçan katıldı.

Bu hafta itibariyle dizinin yeni sezon çekimleri Karadeniz'de başlaması planlanıyor.

'Ben Bu Cihana Sığmazam' yeni sezonuyla Eylül'de atv'de !

Son düzenleme:
Dizinin yeni sezon okuma provası bugün gerçekleşti.

Ayrıca, diziye 'Söz', 'Börü 2039' dizilerinde rol alan Erdal Hanedar, 'Kuzgun', 'Yalnız Kurt'da rol alan Aykut Yılmaz ve aynı zamanda milli atlet olan, Ah Nerede', 'Barbaros Hayreddin' dizilerinde rol alan Berfe Sancak ve Şevket Çapkınoğlu diziye katıldı.

@cokiyitvci @serhatt @ömer karataş @Angelica @batuhankaralar

Son düzenleme:
Ekli dosyayı görüntüle 122469

Oktay Kaynarca-KYN Yapımevi'nin yapımcılığını üstlendiği, Mustafa Şevki Doğan'ın yönettiği, başrollerinde Oktay Kaynarca, Ebru Özkan Saban'ın yer aldığı, atv'nin sevilen dizisi 'Ben Bu Cihana Sığmazam' yeni sezonda kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Eylül ayında ikinci sezonuna başlayacak olan dizinin senaristliğini 'Kaçak', 'Dila Hanım', ve 'Hanımın Çiftliği' dizilerinin yazarı Zülküf Yücel ve Zehra Yücel üstlenecek.

Dizinin kadrosuna son olarak 'Diriliş Ertuğrul', 'Filinta', ve 'Kırmızı Oda' dizilerinde yer alan başarılı oyuncu Cem Uçan katıldı.

Bu hafta itibariyle dizinin yeni sezon çekimleri Karadeniz'de başlaması planlanıyor.

'Ben Bu Cihana Sığmazam' yeni sezonuyla Eylül'de atv'de !
Cem uçan mı bayılırım ya çok sevindim

Eh işte buna kaliteli bir transfer diyebiliriz ama bence dizinin en büyük sorunu oyuncu kadrosu değil 'senaryo'.