Cem Karcı'dan "Hercai" Açıklaması! Dizinin Yeni Yönetmeni Belli Oldu!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,537
Puanı
1,060
1582535160104.png

ATV'nin sevilen dizisi 'Hercai'nin yönetmeni Cem Karcı'dan diziden ayrıldığına dair ilk açıklama geldi ve dizinin yeni yönetmeni belli oldu!

Yapımcılığını Mia Yapım'ın üstlendiği, kadrosunda; Ebru Şahin, Akın Akınözü, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Gülçin Santırcıoğlu, Ahmet Tansu Taşanlar, Oya Unustası ve Macit Sonkan'ın yer aldığı dizinin yönetmeni Cem Karcı çok yorulduğu gerekçesiyle yapımcıyla karşılıklı anlaşarak diziden ayrılma kararı almıştı. Ünlü yönetmen 35. bölüm itibariyle diziye veda ediyor.

Dizinin yeni yönetmeni ise 2 hafta sonra final yapacak olan Vuslat'ın yönetmeni Barış Yöş oldu.

''Hercai'' yeni bölümleriyle her Cuma ATV'de!

ERjtpsRX0AABTVC.jpg

• Üzücü
Reactions: Angelica

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Evet ben dönem dizisi sevmiyorum ki Karadayı Türk dizileri 90 dk iken çekilen ama 2 saatten fazla bölüm süresi olan diziydi. Haliyle izlerken hiç bitmeyecek gibi geliyordu. :A
2012den sonra bütün kanallar tek diziyle pt yaptılar :F neyine kusur bu?

En azından tek gözle çekilmedi. 2 yönetmen kafasıyla izledik:A

• Güldürdün
Reactions: blacklion

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
90 dkydı diziler o zamanda, Karadayı 120-140 dk arasında değişiyordu. :A Neyse Karadayı kötü dizi demiyorum zaten ben iyi bir dizi, yayınlandığı zaman çevremde de izleyenler fazlaydı ama efsanelik bir durumu da yok. En azından benim için yok öyle diyelim. 😁
ilk sezon için genele yayma zaten :A artık koyu renklerle belirticem herşeyi :F

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Çukur'u bırakmıştın sen ama bir dönem izlemişsin en azından. Hekimoğlu'nu izlemeden önce tanıtımlarından eleştirmiştim ama izledikten sonra övdüm fakat House'u izlediğimden dolayı en azından ilk sezonunu ve değişiklik nerdeyse hiç olmadığı için bizdeki versiyonda yani birebir çekildiğinden devam etmek istemedim. Yabancı da güncel olmasa da Got var, Sex Education var, Glee'yi de senin tavsiyenle beğendim ama ilişkiler çocuksu kaldığından devam etmek istemedim. Sense8'de yorumunu görmüştüm ki benim için yeri çok ayrıdır, Shameless vardı. :A
Şuan güncelimiz elite ve shameless kalıyor :X Shameless son sezon izledin mi? Hala izlemedim ve sanırım yaza ertelicem. İzlemediysen izleriz o zaman:X

• Güldürdün