Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yok yok çapraz bağlarım genişlemiş onu güçlendirmek için gidiyorum. :bhr:
Bilmiyorum ya 1 2 hafta bile olsa inadına açacaklar. :A

Ciddi bir şey olmadığına sevindim. :bhr:

En fazla 2 hafta açık kalır bence de. :A Yoksa bu dönemde açılması büyük bir risk.

• Harika
Reactions: slhttnmtl

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben de sevindim ne diyeyim. :A
Bence de ya 2 haftadan fazla açık kalırsa insanlar gitmez ama ben ne olur ne olmaz devamsızlık yazılmasın diye bile giderim. :F

Eğitim telafi edilebilir, ama sağlık telafi edilemez.. Bayramın etkilerini bir iki hafta sonra göreceğiz, ona göre adam akıllı bir karar verirler tekrar konuşup umarım. Dediğim gibi sağlık telafi edilemez, devamsızlıkta bir şekilde halledilir.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Eğitim telafi edilebilir, ama sağlık telafi edilemez.. Bayramın etkilerini bir iki hafta sonra göreceğiz, ona göre adam akıllı bir karar verirler tekrar konuşup umarım. Dediğim gibi sağlık telafi edilemez, devamsızlıkta bir şekilde halledilir.
Biliyorum da sistem yüzünden geleceğim kararmasın diye gitmeyi düşünüyorum ama o zaman biryerlerim sıkışınca gitmem tabiki. Aynen daha bayram biteli 1 gün oldu 170 küsur kişi arttı umarım konuşp mantıklı bir karara varabilirler.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hazal’ın ablası rolüne başka bir ismi düşünüyordum. :A Ama Nur da çok iyi isim. :Z Peyker ve Nihal bir arada. :A

Arap sayfaları her şeyin kadrosunu önceden nasıl biliyorlar ya dün Selin, Enis ve Nur’un olduğunu yine ilk onlar duyurmuştu. :A Kırmızı Oda ve Nizam-ı Alem başrollerini de aynı şekilde. :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Elçin Afacan'ı geçen gün Aslı Kızmaz'ın takip listesinde görünce aklıma gelmişti ama belki başka bir nedeni vardır diye düşündüm. :A Kadro güzel oldu. :Z