Cem Belevi - Leyla & Mecnun | Yeni Klip

Emre Ozansoy

Konu Editörü
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
23,249
Puanı
1,060
Pop müziğin sevilen ismi Cem Belevi'nin merakla beklenen yeni teklisi 'Leyla & Mecnun' yayınlandı!

Söz ve müziği Cem Belevi'ye ait olan şarkının klibinin yönetmen koltuğunda Murad Küçük oturdu. Ayrıca klipte Belevi'ye Derya Uluğ eşlik etti.

Son düzenleme:

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,390
Puanı
610
Doğru diyorsun, olayları (goygoyları) bir çok yönden ele alabilme esnekliğinin olması bir sanatçıyı (sıva sanatçısını) daha kıymetli kılıyor elbette... :A
Benim sıva sanatım nasıl? Eksik yönlerim olduğunu düşünüyor musun? :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,390
Puanı
610
Son düzenleme:

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
13,924
Puanı
710
Forumun sıvacıları baş sıvacı @MEnes
Kalfa sıvacı ben,çırak olduğumu düşünmüyorum.O kadar da değil. :A
Diğer ortaklarımız hangi seviyedeler @Bully @Sherlock @MasacRE @Maskeli Fedai @Tolstoyevski yoklamada eksik var mı?
Şimdi bu sanatı o kadar uzun bir süredir icra ediyorum ki kendimde o hükmü verecek kapasiteyi gördüğümü söyleyebilirim... :A Senin çırak olmadığını söyleyebilirim, ama usta seviyesine yakınsın gibi duruyor... :A Bu işin kalfalığını yapmak ise gerçekten zor diyebilirim... Seviyeyi her daim korumak oldukça zor...

Yoldaşlarım için bir seviye belirtmek gerekmiyor... @Sherlock @MasacRE ve @Maskeli Fedai yoldaşım zaten master degree seviyesindeler. Diğerleri de tam olarak o kadar olmasa bile çok yakın diyebiliriz... :A @Tolstoyevski eskiden sanatımızı pek icra etmezdi, sonradan dahil oldu aramıza ama ruhunda olduğu için onun da seviyesi yukarılarda diyebiliriz... :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,390
Puanı
610
Şimdi bu sanatı o kadar uzun bir süredir icra ediyorum ki kendimde o hükmü verecek kapasiteyi gördüğümü söyleyebilirim... :A Senin çırak olmadığını söyleyebilirim, ama usta seviyesine yakınsın gibi duruyor... :A Bu işin kalfalığını yapmak ise gerçekten zor diyebilirim... Seviyeyi her daim korumak oldukça zor...

Yoldaşlarım için bir seviye belirtmek gerekmiyor... @Sherlock @MasacRE ve @Maskeli Fedai yoldaşım zaten master degree seviyesindeler. Diğerleri de tam olarak o kadar olmasa bile çok yakın diyebiliriz... :A @Tolstoyevski eskiden sanatımızı pek icra etmezdi, sonradan dahil oldu aramıza ama ruhunda olduğu için onun da seviyesi yukarılarda diyebiliriz... :A
Ruhani Master degree @Tolstoyevski :A
Yine onore edici övgüne mazhar oldum.Bu da bana yeter.

• Güldürdün
Reactions: MEnes