Cansu Dere, Hangi Yapım Şirketiyle Anlaştı?

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
thumbnail_1409563395.jpg

Bir süredir ekrandan uzak olan Cansu Dere'nin Halit Ergenç'le aynı projede yer alacağına dair haberler çıkmıştı. Fakat önceki gün Bebek'te görüntülenen güzel oyuncu, ''Halit Ergenç'le yeniden aynı projede yer alacağı yönündeki haberler hakkında bilgim yok'' açıklamasında bulundu.

Hürriyet gazetesinin haberine göre, daha önce ''Sıla'', ''Ezel'' ve ''Muhteşem Yüzyıl'' dizilerinde rol alan, beyazperde de ise ''Son Osmanlı Yandım Ali'', ''Acı Aşk'' ve ''Behzat Ç: Seni Kalbime Gömdüm'' filmlerinde rol alan Cansu Dere, yeni sezonda Ay Yapım'ın bir projesinde yer almak üzere yapım şirketiyle el sıkıştı.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İyi olmuş. Halit ile bir daha görmemiz gerekmiyordu..
Ay Yapım iyi dizi yazar umarım bu kadına.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Doğru tercih yapmış Kanal D'de olur inşallah dizi. :A

Halit'e iyi partner kalmayacak gibi. :Z

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
herhangi bir dizinin fragmanında görmeden inanmam cansu dere şubuo şirketle anlaştığına :) endemol,o3,ay yapım herkes cansu bizde diyor :))) ay yapımın cansuyu ikna edebilmesinin tek yolu ece-melek ya da kerem deren senaryosu başka türlü batmış bir şirkete imza atmaz cansu dere paraya pula önem vermeden üst üste batacak dizileri reddediyor sürekli:)

Buna @xemrexxx cevap verir foruma girince. :A
halit ergençle bereni partner görmek istiyor bully @Yiğitt :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
herhangi bir dizinin fragmanında görmeden inanmam cansu dere şubuo şirketle anlaştığına :) endemol,o3,ay yapım herkes cansu bizde diyor :))) ay yapımın cansuyu ikna edebilmesinin tek yolu ece-melek ya da kerem deren senaryosu başka türlü batmış bir şirkete imza atmaz cansu dere paraya pula önem vermeden üst üste batacak dizileri reddediyor sürekli:)

halit ergençle bereni partner görmek istiyor bully @Yiğitt :A
Iyyy yok artık yalanın da bu kadarı. ss

Reaksiyon puanı
551
Puanı
195
Cansu Dere ve Engin Akyürek olsa tadından yenmez. Uzun zamandır bu çifti izlemek istiyorum; umarım gerçek olur.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bukadar beceriksiz rol yeteneği hiç olmayan birisini en ünlü dizilere koydular sıla ezel muhteşem yüzyıl o dizilerde kim oynasa zaten diziler tutuyor cansu torpillimidir anlayamadım tutmama ihtimali olmayan dizilere tercih ediliyor hep ve bukadar ebceriksiz olmasına rağmen tutan dizilerde kaynıyor arada işte :F:F:F

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
bukadar beceriksiz rol yeteneği hiç olmayan birisini en ünlü dizilere koydular sıla ezel muhteşem yüzyıl o dizilerde kim oynasa zaten diziler tutuyor cansu torpillimidir anlayamadım tutmama ihtimali olmayan dizilere tercih ediliyor hep ve bukadar ebceriksiz olmasına rağmen tutan dizilerde kaynıyor arada işte :F:F:F
kiz sansli ) Mehmet Akifle yakisiyordu,Ezel zaten efsane diziydi onun yerine baska bir isimde olsaydi Ezel Ezel olacakti

Cansu Engin Ozturk'le ismi gecmis bakarsaniz dizidede partner olurlar