Cansu Dere de Disney+ İle Anlaştı!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,957
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
cansu-696x655.jpg

Cansu Dere de Disney+ ile anlaştı!

'Kaçış', 'Dünya ile Benim Aramda', 'Siyaha Bulaşan Kadınlar', 'Gri' ve 'Atatürk' dizilerini hazırlayan; Halit Ergenç, Hande Erçel, Can Yaman, Şahan Gökbakar, Pınar Deniz gibi isimler ile anlaşan platformun Haziran başında Türkiye'de yayına girmesi planlanıyor.

Sıla, Ezel, Anne, Şahsiyet, Ferhat ile Şirin ve Sadakatsiz gibi dizilerde yer alan başarılı güzel oyuncu Cansu Dere de yeni dizi projesi için Disney+ ile anlaştı.

Bilindiği üzere Dere'nin adı, geçtiğimiz haftalarda Medyapım'ın çekeceği kitap uyarlaması 'Siyaha Bulaşan Kadınlar' dizisi için geçmişti.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Disney kendisi için çıtır çerez parasına bizim bütün yıldızlarımızı topladı. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Haziran başı olması güzel. :Z

Umarım bu kadar iddialı giriş yabancı içeriğe da yansır. Yoksa yeni bir Exxen'e ihtiyacımız yok. :A

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,883
Puanı
360
Harika bir haber. Ağustos diye hatırlıyordum ama haziranı duyumca sevindim. Hbo dan da haber gelse ona da sevinsek çok güzel olacak

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu kadar iyi isimlerle umarım gerçekten kaliteli senaryosu olan işler çekilir. Beklenti büyüdü. Bu kadar iyi isim de sırf dijital ya da Disney+ olduğu için kötü işe imza atmaz diye düşünüyorum bir yandan da. Bekliyoruz. :Z

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,282
Puanı
860
Televizyon da oyuncu kalmadı :A çok iyi olmuş anlaşması :Z

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Fotodaki ince çok hoşuma gitti kraliçemiz:A Kitaba göre bir çok kadın karakter varmış. ¹ 8 bölüm desek her karakter bi bölümde anlatılır gibi (b)

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,810
Puanı
1,060
Disney'de anlayacak artık oyuncunun değil senaryonun iş yaptığını. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Yurt dışına artık sadece oyuncu değil buzdolabı da ihraç ediyoruz bu başarı hepimizin. 👏👏

• Güldürdün
Reactions: Gizmen

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,883
Puanı
360
HBO kışa kalacak gibi, henüz hiç ses yok.
Evet o da doğru ancak elini güçlü tutmak istiyorsa disneyden önce yayınlanması onun lehine olur. Çünkü hangisi sonraya kalırsa bir diğerinden daha az abonesi olacak gibi geliyor bana.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Evet o da doğru ancak elini güçlü tutmak istiyorsa disneyden önce yayınlanması onun lehine olur. Çünkü hangisi sonraya kalırsa bir diğerinden daha az abonesi olacak gibi geliyor bana.
HBO Max'in yerelde iddialı bir giriş yapacağını sanmıyorum aslında. Muhtemelen yabancı içeriklerini ön planda tutarak, daha kısıtlı bir kitleyle giriş yapmak isteyecekler. Disney'in ise hem yerli hem yabancı kanadı güçlü olacak. Bu nedenle Disney+, her türlü en azından ilk etapta yarışta önde olur gibime geliyor. Fakat dediğine katılıyorum HBO Max için erken başlamak ciddi şans olur. Çok cılız içerikle giren Amazon Prime'ı saymazsak Netflix sonrası ilk kez büyük bir uluslararası şirket giriş yapacak. Ani bir girişi ciddi heyecan yaratabilir, Disney+ sonrasına kalırsa onun da heyecanı çok küçük boyutta kalmış olur...

• Beğendim
Reactions: Gizmen

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Cansu Dere'nin Sadakatsiz'den sonra dijitalde rol alacağını düşünmüştüm, sürpriz bir karar değil. Disney+ iddialı geliyor, dediğim gibi umarım senaryolar ve içerikler beklentimizi karşılar. Partneri kim olacak acaba? Keşke yıllar sonra Kenan İmirzalıoğlu ile bir araya gelseler. :Z