Spor Caner Erkin

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
2013-2014 döneminde parlayıp taraftarın sevgilisi olan ve kendisini çok sevdiren fişek gibi futbolcumuz. Bazı şanssızlıklardan dolayı 4 sene Beşiktaş forması giydi ama dönüşü kendine yakışır cinsten oldu.
Caner zaten duygularını her zaman üst seviyede yaşayan bir futbolcu. Bizden gittikten sonra yaptıkları da çok sevdiğin kişiden olumsuz tepki alır delirirsin ya aynı o derecedeydi. Zaten kendisi de onlar benim kalbimi kırdı ben de onların kalbini kırmak istedim diye durumu çok iyi özetledi.
İyi ki geri dönmüş şu anda lige iyi başladıysak bunda katkısı en büyük isimlerden ve öyle de olmaya devam edecek. Ben imza attığında değil imza atmaya yakın olduğunda affetmiştim zaten kendisini ve yavaş yavaş herkes de kabullenmeye başladı.
Futbolu bizde bitir fişek nice şampiyonluklara, asist krallıklarına.

• Beğendim
Reactions: bazinga

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Yemin ederim boşver. Sözleşmeni feshet nereye gidiyorsan git. İlk 10 hafta takımın başında tuttuğun 2 kuruşluk herifin senle oynamasına izin verme.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Son tavırlarından, hareketlerinden, saha içinde takım arkadaşlarına yönelik negatif tutumlarından (bkz: hastalık bu futbol) ve oyundan çıkarken gösterdiği negatif tavırlardan dolayı kadro dışı bırakıldığı söylenen futbolcudur. Özellikle Erol Bulut tarafından bu talebin yönetime iletildiği söylenilmektedir...

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Son tavırlarından, hareketlerinden, saha içinde takım arkadaşlarına yönelik negatif tutumlarından (bkz: hastalık bu futbol) ve oyundan çıkarken gösterdiği negatif tavırlardan dolayı kadro dışı bırakıldığı söylenen futbolcudur. Özellikle Erol Bulut tarafından bu talebin yönetime iletildiği söylenilmektedir...

Az bile yapıyor. Biz ekran başında tahammül edemiyoruz Caner de saha içinde. Neyse Ts yenince görecem bu hareketleri.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Dünkü toplantı anlaşılan sadece basket maçını izleme toplantısı değilmiş. :A
Yönetim aşırı aciz. Zorla hiçbir karizması ve ağırlığı olmayan hocaya ağırlık kazandırmaya çalışıyor ama ters teper :A
Fm'de bile takım lideriyle zıtlaştığın vakit takım sana cephe alıyor :A Caner'in kankaları da içten içe sövüyordur Erol'a.

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Yemin ederim boşver. Sözleşmeni feshet nereye gidiyorsan git. İlk 10 hafta takımın başında tuttuğun 2 kuruşluk herifin senle oynamasına izin verme.
Ben destekliyorum bu kararı. İnanılmaz negatif enerji yayıyor herkese itiraz, yarardan çok zararı var. Performans verse eyvallah performansı da yerlerde son haftalarda. Kaldı ki Caner sahada olunca gereksiz orta sayısı da çok artıyor. Tamam Erol Bulut'un suçu bu ama Caner'in varlığı arttırıyor bu durumu. İyi bir Novak daha iyi anlaşır takımla özellikle de Mesut ile. Trabzonspor maçında ben Szalai'yi sol bekte bekliyorum ama Novak form tutarsa şu son haftalardaki Caner'den daha fazla katkı verir.

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ben destekliyorum bu kararı. İnanılmaz negatif enerji yayıyor herkese itiraz, yarardan çok zararı var. Performans verse eyvallah performansı da yerlerde son haftalarda. Kaldı ki Caner sahada olunca gereksiz orta sayısı da çok artıyor. Tamam Erol Bulut'un suçu bu ama Caner'in varlığı arttırıyor bu durumu. İyi bir Novak daha iyi anlaşır takımla özellikle de Mesut ile. Trabzonspor maçında ben Szalai'yi sol bekte bekliyorum ama Novak form tutarsa şu son haftalardaki Caner'den daha fazla katkı verir.
Şu anda yarış içindeysen aslan payı Caner'in. İlk haftalardaki insan üstü performansı olmasa ilk 10 haftada 10 puan falan toplar yarış dışı kalırdın.
Şu anki sistemde zaten iyi gözüken bir futbolcu yok Caner'in de performans düşüşü yaşaması doğal. İlk 11'e almasa kesik atsa kimse bir şey demez. Ama öyle takımın abilerinden birini kadro dışı bırakamazsın. Takımda seni bırak Caner Ferdi bile takmıyor Demek ki sorun sende.
Caner öyle çok sorunlu bir futbolcu değil hocalara karşı. Ersun'la baba oğul gibiydi. Şenol kaç kez fırçalıyordu saha içinde bir kez gıkını çıkarmadı. Demek ki Erol'un ağırlığı 0.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Şu anda yarış içindeysen aslan payı Caner'in. İlk haftalardaki insan üstü performansı olmasa ilk 10 haftada 10 puan falan toplar yarış dışı kalırdın.
Şu anki sistemde zaten iyi gözüken bir futbolcu yok Caner'in de performans düşüşü yaşaması doğal. İlk 11'e almasa kesik atsa kimse bir şey demez. Ama öyle takımın abilerinden birini kadro dışı bırakamazsın. Takımda seni bırak Caner Ferdi bile takmıyor Demek ki sorun sende.
Caner öyle çok sorunlu bir futbolcu değil hocalara karşı. Ersun'la baba oğul gibiydi. Şenol kaç kez fırçalıyordu saha içinde bir kez gıkını çıkarmadı. Demek ki Erol'un ağırlığı 0.
Erol'un ağırlığı 0 zaten ama Caner tepki işini cidden abarttı. Kaldı ki sadece Erol'a değil saha içindeki arkadaşlarına da el kol yapıyor, Gustavo'ya da yapmışlığı var. Sezona en iyi başlayan Fenerbahçe futbolcusuydu zaten lafım yok yaptığı 6 asisti de o dönem yaptı ama özellikle korona geçirdiğinden beri sahada zararı yararından fazla. Kesik yemesi gerekiyordu bence.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
İnanılmaz sinirlidir. ✔️
Pozisyon bilgisi çok azdır. ✔️
Onun pasıyla atılmamış golde arkadaşlarına el kol hareketi yapar. ✔️
Maç kazanılsa bile sinirlidir. ✔️
3 kişinin baskısı altındayken bile kendisine top atılmadı diye arkadaşlarına el kol hareketi yapar. ✔️
Kendisine pas atılmayıp 35 metrelik pas atılmasına kızar. ✔️
Genel olarak kızar. ✔️
Orta açmadığı zaman pas kalitesi düşer. ✔️
Topu sol ayağına alıncaya kadar rakip takım topu kazanır fakat buna rağmen yine de arkadaşlarına el kol hareketleri yapar. ✔️
Hiçbir pozisyonda suçu yoktur. ✔️
Ofsaytı kendisi bozar fakat tüm bunlara rağmen ısrarla yine de takım arkadaşları suçludur. ✔️
Bindirme yapıp kanat oyuncusunun işini kolaylaştırır ama o, bu pozisyonda kendisine pas atılması gerektiğini ama atılmadığını zannederek öfkelenir. ✔️

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Polat Şaşmaz

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,712
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Katılıyorum. Takımdaki sevdiğim oyuncular Caner ile paslaşınca ben geriliyorum yanlış bir şey yapıp azar yiyecek diye. :)

İyi olduğu zaman bu eksileri görmezden geliyoruz da son 15 haftadır işe yarar pek bir yanını görmedik...

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Sen sus be savunduğum şeyin antisini savundurtma bana. Senle aynı görüşte olmak istemiyorum...
Bana mı diyorsun Tweeti atan adama mı anlaşılmadı ilk okuyuştu. :A Daha önce duymamıştım bu adamı, twitter'da görürken rastladım. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx