Caner Erkin ve Cenk Tosun Yeniden A Milli Takım Kadrosunda!

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,284
Puanı
1,060
A Milli futbol takımının Hırvatistan ile yapacağı özel maç ve Uluslar Ligi'nde yapacağı Rusya ve Macaristan maçları için aday kadro Şenol Güneş tarafından belirlendi.

Son olarak 2017 yılında aday kadroya çağırılan Caner Erkin, 3 yılın ardından yeniden aday kadroya dahil edildi.

Sakatlığı bulunan ve uzun süredir aday kadroya dahil edilemeyen Cenk Tosun da yeniden aday kadroya dahil edilen isim oldu.

Başakşehir forması giyen 20 yaşındaki Berkay Özcan ise ilk kez aday kadroya dahil edildi.

Kale: Mert Günok, Gökhan Akkan, Uğurcan Çakır

Defans: Caner Erkin, Çağlar Söyüncü, Kaan Ayhan, M. Zeki Çelik, Merih Demiral, Mert Müldür, Nazım Sangare, Ozan Kabak, Ömer Bayram, Mert Çetin

Orta Saha: Abdülkadir Ömür, Berkay Özcan, Cengiz Ünder, Deniz Türüç, Dorukhan Toköz, Efecan Karaca, Hakan Çalhanoğlu, İrfan Can Kahveci, Mahmut Tekdemir, Okay Yokuşlu, Orkun Kökçü, Ozan Tufan, Yusuf Yazıcı

Forvet: Burak Yılmaz, Cenk Tosun, Enes Ünal, Kenan Karaman

5fa572cf66a97cc6a69157e6.jpg

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Fişeğimiz ve gelecek seneden itibaren Tosun paşamız olacak 2 futbolcuya da başarılar :A

• İlginç
Reactions: Gerekli24

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Cenk Tosun'un Fenerbahçe'ye gelme ihtimalini düşünmüyorum. Hatta Türkiye ligine gelmez bence 3 4 yıl
Bu dinamiklere hakim olduğumu düşünüyorum ve seneye en kötü 2 seneye Fenerbahçe'ye gelecek.
Sakatlıklar ve uyum sorunu derken Premier Lig'e adapte olamadı kulübünde artık kalamaz. Yolu da Türkiye'ye düşecek.
Beşiktaş daha da zor günler geçirecek görünen o. Cenk için de tek adres Fenerbahçe olacak.

• Olmamış

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bu dinamiklere hakim olduğumu düşünüyorum ve seneye en kötü 2 seneye Fenerbahçe'ye gelecek.
Sakatlıklar ve uyum sorunu derken Premier Lig'e adapte olamadı kulübünde artık kalamaz. Yolu da Türkiye'ye düşecek.
Beşiktaş daha da zor günler geçirecek görünen o. Cenk için de tek adres Fenerbahçe olacak.
Beşiktaş en kötü bu sene 5 6 olur daha da bozmaz diye düşünüyorum. Cenk Fener'e gitmez diyeceğim ama bu futbol belli olmuyor. Nece gitmez denilen adamlar nerelere gitti. Ancak ben çok düşük ihtimal veriyorum. Devre arasında da Beşiktaş'a gelecek deniyor ama ben ona da inanmıyorum.

• Beğendim
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Beşiktaş en kötü bu sene 5 6 olur daha da bozmaz diye düşünüyorum. Cenk Fener'e gitmez diyeceğim ama bu futbol belli olmuyor. Nece gitmez denilen adamlar nerelere gitti. Ancak ben çok düşük ihtimal veriyorum. Devre arasında da Beşiktaş'a gelecek deniyor ama ben ona da inanmıyorum.
Beşiktaş mali olarak sıkıntıda sıralama olarak demedim aslında :A
Cenk Tosun benim fm20 serimde Fenerbahçe efsanesi olmuştu özel bir sevgim var kendisine geleceğine olan hislerim de bir hayli kuvvetli :A
Burak Yılmaz'ın Çin dönüşü Beşiktaş yapacağına emindim mesela ama rötarlı da olsa gerçekleşti :A

• Güldürdün

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Beşiktaş mali olarak sıkıntıda sıralama olarak demedim aslında :A
Cenk Tosun benim fm20 serimde Fenerbahçe efsanesi olmuştu özel bir sevgim var kendisine geleceğine olan hislerim de bir hayli kuvvetli :A
Burak Yılmaz'ın Çin dönüşü Beşiktaş yapacağına emindim mesela ama rötarlı da olsa gerçekleşti :A
Beşiktaş aslında mali olarak ben bildim bileli sıkıntı da o yüzden sıradışı değil bence :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Aslında ben milli takımda olmasına üzüldüm :A
Bencilce gelecem ama milli takımda hem yorulacak hem sakatlık riski var keşke hiç alınmasaydı .A

• Güldürdün
Reactions: bazinga