Candan Erçetin'den Beyaz'a Cevap Geldi

GunesinOglu

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
Şu aralar Candan Erçetin-Beyaz'ın karşılıklı atışmaları gündemde.En son klibi Beyaz yapmıştı.Candan'dan hemen cevap geldi.Candan'ın Beyaz'a karşı yaptığı kadın dayanışması yayında.

Candan'ın dayanışma yaptığı isimler:

Derya Şensoy,Saba Tümer,Esra Erol,Gupse Özay ve Demet Akbağ

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Can Ercetin her hafta yapar nede olsa binevi reklam ama fenada olmamış gupsede varmış çıkaramadım Demet akbağ çok iyiydi. )))

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Candan Erçetin bu ara gündemde değil şarkıları pek tütmüyor cani sıkılıyor zaaar))
Kesinlikle öyle gündemden uzaklaştı kadın işi gücü bırakıp beyaza laf çarpıtıp sosyal medyanın gündemine oturmak niyetinde ve istediğinide yaptı anında twitterda TT oldular böylece Candan istediği yere ulaştı şimdi bu olayların peşinden br şarkı çıkarır ki parçası dinlensin )))

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
En azından Candan reklamın bile kalitelisini yapıyor, bizim Niran gibi değil :F @mrt-06

Bu cevap da çok iyi olmuş :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Harika olmuş Demetim döktürmüş yine. :D

Bu arada Candan Erçetin'in reklama ihtiyacı yok. O kendini kanıtlamış bir sanatçı zaten. :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Candan Erçetin bu ara gündemde değil şarkıları pek tütmüyor cani sıkılıyor zaaar))
Zaten kadın bir önceki göndermesinde "Zaten internet çıktı, albümler hiç satmıyor." dedi, kitlesi var ekstra gündeme gereği yok :D

Bu arada çok iyi olmuş Beyaz'dan da bir erkek dayanışması bekliyorum ama pıR pıR edeR aRılaR biRbiRini kovalaR'ı nasıl söyleyecek çok merak ediyorum :D

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
sabah izledim gül gül öldüm ne güzel olmuş ya :F:F

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Zaten kadın bir önceki göndermesinde "Zaten internet çıktı, albümler hiç satmıyor." dedi, kitlesi var ekstra gündeme gereği yok :D

Bu arada çok iyi olmuş Beyaz'dan da bir erkek dayanışması bekliyorum ama pıR pıR edeR aRılaR biRbiRini kovalaR'ı nasıl söyleyecek çok merak ediyorum :D
Eskiden candan bırak bunları yapmayı beyaz show dışında bir yere uğramazdi( o da Fanta kardeşliği)) ) simdi vine fenomenleri gibi oldu. Çağa ayak uydurmasa yok olup gidecek. @denizz19 da bilir candan kitlesini sılaya kaybetti en çok fiziki albümü eskiden candan sezen aksu satardı simdi sıla demek sılaya internet gelmedi

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Beyaz'ın geçen hafta yaptığı videoya çok iyi bir cevap oldu dün izlerken baya güldüm. :D

Candan Erçetin'in reklama ihtiyacı yok bence ne güzel eğleniyorlar işte. :D