Can Baydar & Fatma Turgut - Yangın Yeri | Yeni Klip

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
33,976
23,596
1,060
Göteborg/Ankara
Can Baydar ve Fatma Turgut, söz ve müziği Can Baydar'a ait olan 'Yangın Yeri' isimli şarkıya klip çekti.

Klibin yönetmenliğini Ecem Gündoğdu üstlendi.

Son düzenleme:

blacklion

Üye
30 Ekim 2019
636
502
94
23
Model grubundayken Fatma Turgut'un klipleri efsane olurdu, nedense grup dağıldıktan sonra hiç güzel bir klibi olduğunu animsayamadim. Teaser'dan bile belli oluyor basitlik ama müzik hosuma gitti, şarkıyı merak ediyorum.

dreamy

Favori Üye
♫ MusicSurvivor Şampiyonu ♫
21 Temmuz 2016
6,914
4,180
460
Albümdeki şarkılardan birine klip beklerken bunu görmek üzdü. Yine de piyasada var olması bile sevindirici. Sadece düet yaptığı isme daha önce hiç denk gelmedim tarzını falan bir araştırmak gerek.

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
33,976
23,596
1,060
Göteborg/Ankara
Model grubundayken Fatma Turgut'un klipleri efsane olurdu, nedense grup dağıldıktan sonra hiç güzel bir klibi olduğunu animsayamadim. Teaser'dan bile belli oluyor basitlik ama müzik hosuma gitti, şarkıyı merak ediyorum.
Albümdeki şarkılardan birine klip beklerken bunu görmek üzdü. Yine de piyasada var olması bile sevindirici. Sadece düet yaptığı isme daha önce hiç denk gelmedim tarzını falan bir araştırmak gerek.
Model geri dönsün. :(
Klip yayınlandı :)

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
33,976
23,596
1,060
Göteborg/Ankara
Şu an spotify’da onu dinliyordum bildirimi gördüm. :D
Sıkıcı olmuş yarısında uykum geldi. 😞
Ben de beğenmedim. Şarkının ilk kısmını Fatma Turgut seslendirseydi daha iyi olurdu. Can Baydar'ın yorumunu beğenmedim ve ilk kısımını yani yarısını seslendirmesi şarkıya olan fikrimi anında negatife çevirdi🙄

dreamy

Favori Üye
♫ MusicSurvivor Şampiyonu ♫
21 Temmuz 2016
6,914
4,180
460
Can Baydar, geçenlerde dağıldığını öğrendiğim Gece grubunun solistiymiş. İsim olarak bilmiyordum şarkıyı dinleyince fark ettim o olduğunu.