Canım Benim Dizisinden Müthiş Rekor!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan cevaa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

cevaa

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911
En çok 'Canım Benim' dizisi yayınlanıyor
Interpress'in yaptığı araştırma sonuçları, bir hafta içinde ekranda 15 tekrar ile en çok Canım Benim (Fox) dizisinin yayınlandığını gösterdi. 11 tekrarla Beni Affet (Star), Emret Komutanım (Kanaltürk) ve İki Aile (Star) dizileri ekrana gelirken, Sen Harikasın (Kanaltürk) ve Unutma Beni (Fox) 10 kez tekrarlanan diziler oldular.

hatırlayamadım bu diziyi fox u pek açmadığım için :D

bi kaç kere denk geldi izledim ama fazla komik bişey yok.. ama idare eder..

Gerçekten müthiş başarıymış :D Doktorlar zamanında haftada 30-40 kere falan yayınlanmıştır bu da bir şey mi :)

Dizinin bu kadar çok tekrarı olmasına rağmen bir kere bile rastlamadım sanırım hiç Fox izlemiyorum. :)

Gerçekten müthiş başarıymış :D Doktorlar zamanında haftada 30-40 kere falan yayınlanmıştır bu da bir şey mi :)

Dizinin bu kadar çok tekrarı olmasına rağmen bir kere bile rastlamadım sanırım hiç Fox izlemiyorum. :)

Evet galiba öylesin. :D Ben de 1 veya 2 kez rastladım ve birkaç dakika durup zapping yaptım. :)

Normaldir bence.

Sabahları sabahın köründe yayınlanıyor, o zaman TV izlemiyordursundur büyük ihtimalle. :D

Saat 4 gibi de yeni bölümü veriliyor. O zaman da işlerin veya okulun oluyordur. :D

Geceleri tekrarı veriliyor, o zaman da forumda takılıyordursun :D

Aslında güzel bir dizi. Ama bu kadar tekrarın verilmesi sakıncalı bence. Oranlarında düşme olabilir. :)

Geceleri tekrarlarına biraz baktım, ama pek gülmedim.
Salih Kalyon, İstanbul'un Altınları'nda güldürüyordu ama burada kasmış gibi geldi bana.
Tekin Temel gelmişti diziye, onun için izleyebilirim belki. :)