Unutulmaz Canım Ailem (2008-2010)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
629251621242.jpg
ATV'de ekrana gelen sıcacık aile dizisi 'Canım Aile'nin yapımcılığını TMC Film - Erol Avcı üstlendi. Dizinin başrollerinde ise Uğur Yücel, Ozan Güven, Şebnem Bozoklu, İlker Aksum, Ezgi Mola, Funda Eryiğit, Sezgi Mengi, Deniz Denker ve Alpay Şayhan yer alıyor. Dizi, 18 Kasım 2008'de yayın hayatına başlamış, 9 Haziran 2010'da 63. bölümüyle final yapmıştı.

Bir o kadar hüzünlendiren, bir o kadar da güldüren, unutulmayan aile dizilerinden birisi olan 'Canım Ailem' reytinglerde de iyi bir başarı yakalamıştı​

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Kısmetse gelecek yaz izlemeyi planladığım dizilerden biri. Güzel olduğunu ve kesinlikle beğeneceğimi biliyorum, ama sanki çok yoğunmuşum gibi uygun zamanı yaratamadım bir türlü.

Son düzenleme:

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Gelmiş geçmiş en güzel dizilerden birisidir, izlerken hem gülerdik hem hüzünlenirdik. Her sahne mi samimi olur, hele Mertcan vardı. Aslanı unutmadık. :bhr:

Forumda izleyen pek var mı bilmiyorum, sıkı izleyicilerden @-potterhead- var. İzlemeyenlere ısrarla tavsiye ederim. :)

Reaksiyon puanı
154
Puanı
45
Ben de sonradan izledim bu diziyi gerçekten güzel dizi , Sadullah Celen bu dizide iyi iş çıkardı , Feride ve Halim birbirine çok yakışıyor du , Meliha yani Şebnem Bozoklu belki de kariyeri içinde en soluklu dizisi bu oldu . Nedense Ali ve Seyhan'ni sevmezdim.

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Gelmiş geçmiş en güzel dizilerden birisidir, izlerken hem gülerdik hem hüzünlenirdik. Her sahne mi samimi olur, hele Mertcan vardı. Aslanı unutmadık. :bhr:

Forumda izleyen pek var mı bilmiyorum, sıkı izleyicilerden @-potterhead- var. İzlemeyenlere ısrarla tavsiye ederim. :)
Sanki öbür komşuları da bizdik :) Sapsade oyunculukları, Halim'i Feride'si çok güzel dizidir.