Camdaki Kız'da Sürpriz Ayrılık! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
YUSRA-GEYIK-696x852.jpg

Camdaki Kız'da sürpriz ayrılık!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Nadim Güç'ün oturduğu, başrollerini Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu ile Cihangir Ceyhan'ın paylaştığı diziye geçtiğimiz bölümlerde dahil olan Yüsra Geyik veda etti.

Kulislerde konuşulan iddiaya göre ise bu ayrılığın nedeni Geyik'in canlandırdığı karakterin ön plana çıkması dizinin bazı başrol oyuncularından tepki çekmesi.

Camdaki Kız, yeni bölümüyle Perşembe 20.00'de Kanal D'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Güldürdün
Reactions: Angelica

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,483
Puanı
1,060
Çakma Nalan gibi dolaşıyordu zaten ortalıkta, esas Nalan ise hep arka planda.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Yalandır bence karakter çok ön planda değildi bir kere karakterin hikayesi bitti ondan gönderdiler diye düşünüyorum

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu kim dicektim:F Hüsnü Çoban'ın kızıykenki fotosundan koysanız da konuda isim aramak zorunda kalmasaydım:A @Emre Ozansoy

Neçen bölüm izmire gitmişti galiba(b) Neden şimdi duyruluyor?
Önceki konuya bu resmini koymuşum, o yüzden başak fotoğraf aratmadım. :A Zeliha Çoban'ın üzerinden çok zaman geçti hem. :A

Aynen geçen bölüm İzmir'e gitmiş, ama haberi daha yeni geldi. :bilmem:

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Diziyi izleyenler son zamanlarda Nalan'ın çok arka planda kalmasından şikayetçiydi o yüzden reytingler de düşmüşken senaristlerin hamlesidir diye düşünüyorum. Zaten kadroda bunu sıkıntı edecek isimler de yok hepsi kendi klaslarının en iyi oyuncuları.

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Önceki konuya bu resmini koymuşum, o yüzden başak fotoğraf aratmadım. :A Zeliha Çoban'ın üzerinden çok zaman geçti hem. :A

Aynen geçen bölüm İzmir'e gitmiş, ama haberi daha yeni geldi. :bilmem:

Diziyi izleyenler son zamanlarda Nalan'ın çok arka planda kalmasından şikayetçiydi o yüzden reytingler de düşmüşken senaristlerin hamlesidir diye düşünüyorum. Zaten kadroda bunu sıkıntı edecek isimler de yok hepsi kendi klaslarının en iyi oyuncuları.
Size bişey diyim mi?? Nalan'ın mıymıytılığı çekilmiyor artık:A Elizabet'e benzetiliyordu. İyice Elizabeth gibi dolanıyor ortalıkta. Hayranlarına el sallamadiği kaldi:F

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sen izlemiyor musun? :eek:

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Size bişey diyim mi?? Nalan'ın mıymıytılığı çekilmiyor artık:A Elizabet'e benzetiliyordu. İyice Elizabeth gibi dolanıyor ortalıkta. Hayranlarına el sallamadiği kaldi:F

Hele birde Hayriye aşık olunca gör sen o zaman daha beter olacak Hayrimde hayrim diyerek :D
------

Çok ön planda değil miydi? Instagram'da keşfetime hep bu karakter düşüyor, TV'de ne zaman denk gelsem bu karakter çıkıyor. :A

Bence değildi emre sana göre olabilir saygı duyarım :A