'Camdaki Kız' Uyarlamasının Yönetmeni Belli Oldu!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
11579.jpg

'Camdaki Kız'ın yönetmeni belli oldu!

'Masumlar Apartmanı', 'Doğduğun Ev Kaderindir' ve 'Kırmızı Oda' dizileri ile bu sezon rekor reytinglere ulaşan ve ekranlara damga vuran OGM Pictures, yine Gülseren Budayıcıoğlu'nun 'Camdaki Kız' kitabı uyarlaması için hazırlıklara başladı.

Cast çalışmaları başlayan ve Şubat sonunda sete çıkması planlanan dizinin yönetmen koltuğunda Nadim Güç oturacak.

'Camdaki Kız' uyarlaması yakında!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Harika
Reactions: Angelica and Gizmen

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,326
Puanı
860
Kanald nin aklı varsa bu diziyi alsın :A valla köşeyi bulur

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Aynen, Nalan'ın hikayesini konu alacaklar. Çok uzun zamandır hazırlanıyor, kadro hakkında bir iki gündür bilgi gelir bence. :X

Dizi den çok kadroyu merak ediyorum :D @Emre Ozansoy @Angelica

Valla bende merak ediyorum Nalan ile Hayrinin hikayesini anlatıyormuş Nalan zengin bir ailenin eğitimli kızı Hayri eğitimsiz ağzı iyi laf yapan bir adammış evliyken tanışıyorlar Hayriye aşık olup boşanıyor Nalan ama Hayri çocukların annesi diye boşanmadan Nalanla olmaya başlıyor o kadar kıskanç bir adammış Nalan evden bile çıkamıyormuş ama bir gün Hayri başkasına aşık oluyor Nalan çıldırıyor intihar ediyor psikaytriye getiriyor konuda böyle başlıyormuş işte

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kadın’da çok iyi iş çıkarmıştı. Bekliyorum merakla. Nalan, Hayri, Laz kızı bakalım hangi isimler tarafından canlandırılacak. :Z

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Valla bende merak ediyorum Nalan ile Hayrinin hikayesini anlatıyormuş Nalan zengin bir ailenin eğitimli kızı Hayri eğitimsiz ağzı iyi laf yapan bir adammış evliyken tanışıyorlar Hayriye aşık olup boşanıyor Nalan ama Hayri çocukların annesi diye boşanmadan Nalanla olmaya başlıyor o kadar kıskanç bir adammış Nalan evden bile çıkamıyormuş ama bir gün Hayri başkasına aşık oluyor Nalan çıldırıyor intihar ediyor psikaytriye getiriyor konuda böyle başlıyormuş işte
Hikaye bana 'Doğduğun Ev Kaderindir'i hatırlattı. :A Ama farklı tabi. :F Güzel bir hikaye çıkar gibi ediyorum. :Z

• Güldürdün
Reactions: Angelica

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
Demek Kadın'ın yönetmenini kapmışlar. OGM işini biliyor gerçekten. :A @Aserat

Star, Show ve Kanal D dışındaki kanallarda yer almaması temennim. Budayıcıoğlu'nun romanı olunca beklentiye girdik bile, bekliyoruz.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Hikaye bana 'Doğduğun Ev Kaderindir'i hatırlattı. :A Ama farklı tabi. :F Güzel bir hikaye çıkar gibi ediyorum. :Z

bu farklı ama Zeynebin ailesi fakir zengin aileye veriyorlar burda Nalan zengin ailenin eğitimli kızı hayriye aşık oluyor Hayri Mehdi gibi değilmiş ağzı iyi laf yapan bir adam karısını boşamadan Nalanla oluyor sonra başkasına aşık oluyor Nalanda bunu kaldıramıyor intihar ediyor işte Nalanı getiriyor psikoloğa sonra kendini gelmeye başlıyor çok merak ettim bu kitabın dizi halini ya :D

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
bu farklı ama Zeynebin ailesi fakir zengin aileye veriyorlar burda Nalan zengin ailenin eğitimli kızı hayriye aşık oluyor Hayri Mehdi gibi değilmiş ağzı iyi laf yapan bir adam karısını boşamadan Nalanla oluyor sonra başkasına aşık oluyor Nalanda bunu kaldıramıyor intihar ediyor işte Nalanı getiriyor psikoloğa sonra kendini gelmeye başlıyor çok merak ettim bu kitabın dizi halini ya :D
Zeynep'in ikinci ailesi Nermin zengindi sonuçta. :A Tek farklı özelliği ağzının iyi laf yapması gibi. :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Zeynep'in ikinci ailesi Nermin zengindi sonuçta. :A Tek farklı özelliği ağzının iyi laf yapması gibi. :A

Ama bu hikayede adamda doktora geliyor bak tam olarak yazayım sana :D

Ne anlatıyor? Bu bir roman. Hayri isminde eğitimsiz ama yakışıklı, ağzı iyi laf yapan, kadınların nabzına göre şerbet vermeyi iyi bilen bir adam sevgilisini getiriyor doktor hanıma. Kız belli ki eğitimli bir ailenin, zengin bir çevrenin çocuğu. Hayri’yle, ikisi de evliyken tanışmışlar ve ona çok aşık olup kocasından boşanmış. Hayri çocuklarımın anasıdır diyerek karısını boşamamış. Nalan, yedi yıldır babasından kalan emekli maaşıyla, evinden çıkmadan (Hayri çok kıskanç olduğu için) yaşıyormuş. Nalan’a kalsa sonsuza dek böyle yaşarmış ama adam başka bir sevgili bulup ondan ayrılmak isteyince çıldırmış. İntihara kalkışmış. O yüzden psikiyatriste getirmiş adam kızı.

Konu doktorun ilgisini çekiyor, kıza pek üzülüyor ve terapiye başlıyorlar. Bir süre sonra Hayri de terapiye geliyor ve ikisinin geçmişinde, ruhlarının derinliklerinde uzun bir yolculuğa çıkıyoruz. Erkek yarı aç yarı tok, dayakla büyürken kız prensesler gibi bir hayat sürüyor ama ikisi de yalnız. Özellikle kızın hikayesini epey merakla okudum. Şimdi ne olacak diye. Sonuçta ortaya çıkan şeyler epey sarsıcı. Gerçek hikaye denmiş , herhalde öyledir.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy