'Camdaki Kız' Uyarlamasının Kanalı ve Başrol Oyuncusu Belli Oldu!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
11579.jpg

Camdaki Kız'ın kanalı ve başrol oyuncusu belli oldu!

'Masumlar Apartmanı', 'Doğduğun Ev Kaderindir' ve 'Kırmızı Oda' dizileri ile bu sezon rekor reytinglere ulaşan ve ekranlara damga vuran OGM Pictures'ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Nadim Güç'ün oturacağı dizinin başrolünde Burcu Biricik yer alacak.

Cast çalışmaları başlayan ve Şubat sonunda sete çıkması planlanan dizi Kanal D'de ekrana gelecek.

Ayrıca, dizi için başarılı erkek oyuncu Uraz Kaygılaroğlu'na telif gittiği öğrenildi.

'Camdaki Kız' uyarlaması yakında Kanal D'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Kanal D'de yayınlanacak olmasına sevindim. Yakışır Kanal D'ye.

Uraz Kaygılaroğlu ve Burcu Biricik'in yakışacağını düşünmüyorum ama genelde böyle şeyleri aklımdan çok belirleyemediğim için kareleri bekleyeceğim.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Ve yeni dizim belli oldu hayırlı olsun. :A Normalde Burcu bu kadar kısa sürede projede yer almazdı ama belli ki senaryo bayağı güzel. Boş iş seçmeyeceğinden emin olduğum için merakla bekliyorum. Uraz'la da güzel çift olur umarım o da kabul eder. :Z Bu arada Boncuk'tan sonra kendisinden daha çok yararlanmayı akıl eden Onur Güvenatam'ı tekrar tebrik etmek şart. Netflix daha uyusun bu hype'tan yararlanıp Fatma'yı yayınlamak varken.ss

Yalnız Kanal D'de olmasını sevmedim keşke Star veya TV8'de olsaydı. Gerçi Kanal D için bayağı iyi olmuş çünkü havada karada tutar. Pazartesi, perşembe ve cumartesi günleri boş umarım pazartesi olur. Zaten bir sürü erkek işi varken böyle bir yapım bayağı ilgi çeker ama perşembe BZÇ nedeniyle zorlanabilir.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
Kanal bunu Pazartesi'ye koyar. Bakalım nasıl bir iş olacak?

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Mart'ta yayına çıksa zaten 10 bölüm yayınlanıp sezona ara verecek, baharın gelişi ve pandeminin azalması, insanların da dışarı çıkmayı özlemesiyle reytinglerde düşüş bekliyorum. O nedenle yeni sezonda ekranlarda olması daha doğru olurdu, bu sezon olmasını pek doğru bulamadım.

Burcu Biricik harika seçim ama partneri konusunda kararsız kaldım...

• Olmamış
Reactions: Angelica

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kanalı şaşırttı. :A Burcu çok iyi bir isim kesinlikle. Uraz da öyle ama Hayri karakterine gider mi bilemedim. Yine de kesinleşmeden bir şey demeyeyim en iyisi.

Dizi keşke Eylül’e kalsaydı. Ne bu acele anlamadım. 2 sezondur Camdaki Kız uyarlaması gelecek denildi son 1 haftada aceleleri tuttu. :A
Ve yeni dizim belli oldu hayırlı olsun. :A Normalde Burcu bu kadar kısa sürede projede yer almazdı ama belli ki senaryo bayağı güzel. Boş iş seçmeyeceğinden emin olduğum için merakla bekliyorum. Uraz'la da güzel çift olur umarım o da kabul eder. :Z Bu arada Boncuk'tan sonra kendisinden daha çok yararlanmayı akıl eden Onur Güvenatam'ı tekrar tebrik etmek şart. Netflix daha uyusun bu hype'tan yararlanıp Fatma'yı yayınlamak varken.ss

Yalnız Kanal D'de olmasını sevmedim keşke Star veya TV8'de olsaydı. Gerçi Kanal D için bayağı iyi olmuş çünkü havada karada tutar. Pazartesi, perşembe ve cumartesi günleri boş umarım pazartesi olur. Zaten bir sürü erkek işi varken böyle bir yapım bayağı ilgi çeker ama perşembe BZÇ nedeniyle zorlanabilir.
Koskoca Netflix’i bizim TV kanallarıyla bir mi tutuyorsun. :A

Adamların belli bir yayın politikası var Fatma da o zaman girecek işte yaza doğru yayınlanır bence. :A
------

Kitabı okuduğum için biliyorum hikayeyi. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Kanalı şaşırttı. :A Burcu çok iyi bir isim kesinlikle. Uraz da öyle ama Hayri karakterine gider mi bilemedim. Yine de kesinleşmeden bir şey demeyeyim en iyisi.

Dizi keşke Eylül’e kalsaydı. Ne bu acele anlamadım. 2 sezondur Camdaki Kız uyarlaması gelecek denildi son 1 haftada aceleleri tuttu. :A

Koskoca Netflix’i bizim TV kanallarıyla bir mi tutuyorsun. :A

Adamların belli bir yayın politikası var Fatma da o zaman girecek işte yaza doğru yayınlanır bence. :A
------

Kitabı okuduğum için biliyorum hikayeyi. :A
Biliyorum en az 1 sene öncesinden Netflix'in takvimi planlanıyordur ama bir güzellik yapsalar fena olmaz. :A

Okuduğunu biliyorum ama bu kadar teferruatlı bir hikaye olduğunu düşünmemiştim tam dizilik. :A Senaryoyu kim yazacak merak ediyorum. :Z

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Biliyorum en az 1 sene öncesinden Netflix'in takvimi planlanıyordur ama bir güzellik yapsalar fena olmaz. :A

Okuduğunu biliyorum ama bu kadar teferruatlı bir hikaye olduğunu düşünmemiştim tam dizilik. :A Senaryoyu kim yazacak merak ediyorum. :Z
Netflix: Tmm hemen yayınlıyorum. :A

En son Ranini “Nalan’ın hikayesini Ali Aydın uyarlıyor” demişti ama değişmiştir bence. :A Üstünden çok uzun zaman geçti çünkü. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,326
Puanı
860
Kanal perşembeye koyar gibime geliyor diziyi ama bu dizi net tutar :Z KanalD yaşadı valla Sadakatsiz, Arka Sokaklar, Camdaki Kız :A
------

11579.jpg

Camdaki Kız'ın kanalı ve başrol oyuncusu belli oldu!

'Masumlar Apartmanı', 'Doğduğun Ev Kaderindir' ve 'Kırmızı Oda' dizileri ile bu sezon rekor reytinglere ulaşan ve ekranlara damga vuran OGM Pictures'ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Nadim Güç'ün oturacağı dizinin başrolünde Burcu Biricik yer alacak.

Cast çalışmaları başlayan ve Şubat sonunda sete çıkması planlanan dizi Kanal D'de ekrana gelecek.

Ayrıca, dizi için başarılı erkek oyuncu Uraz Kaygılaroğlu'na telif gittiği öğrenildi.

'Camdaki Kız' uyarlaması yakında Kanal D'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş
Kanalını beğendim havalı olmuş :A
Vay ben Tv 8 kaptırmaz sanıyordum şaşırdım.
Evet ben de şaşırdım

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Kanal çok şaşırttı. Kanal D paraya kıymış anlaşılan. Burcu ve Uraz'da güzel bir ikili olur. Üstte denildiği gibi gelecek sezona kalsa daha iyi olabilir.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Tam Burcu Biriciklik karakterdi kabul etmesine sevindim Hayri Karakterinide Uraz kabul ederse tadından yenmez bir iş olur bu çok sevindim çok :Z

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Kanalı şaşırttı diyebilirim ama eğer Sadakatsiz konuşulduğu gibi 1 sezonluk bir proje ise,kanal güzel ve mantıklı bir hamle yapmış.Bu iş da tutarsa ATV ve FOX OGM'in kapısına dayanırlar,özellikle atv perşembeye yeni bir dram dizisi koymaya isteyecektir.

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Kanalı şaşırttı diyebilirim ama eğer Sadakatsiz konuşulduğu gibi 1 sezonluk bir proje ise,kanal güzel ve mantıklı bir hamle yapmış.Bu iş da tutarsa ATV ve FOX OGM'in kapısına dayanırlar,özellikle atv perşembeye yeni bir dram dizisi koymaya isteyecektir.
Atv almasin renkleri berbat hiç sevmiyorum valla