'Camdaki Kız' Hangi Gün Yayınlanacak? | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
11579.jpg

Kanal D'nin yeni dizisi 'Camdaki Kız' hangi gün yayınlanacak?

OGM Pictures'ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Nadim Güç'ün oturacağı, kadrosunda Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Hande Ataizi, Devrim Yakut, Tamer Levent, Nur Sürer ile Enis Arıkan gibi isimlerin yer aldığı dizinin Perşembe akşamları ekrana geleceği öğrenildi.

'Camdaki Kız' yakında Kanal D'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Beklediğim gün. :A Perşembe çok daha iyi gider. Alev Alev ve MD zaten düşüşte, aradan sıyrılır.

Pazartesi gününü bekleyen @Aserat şokta. :A

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
BZÇ rakip geliyor bakalım enteresan oluyor perşembe,bence daha çok AA ve MD'dan pay alır diye düşünüyorum ama ağır dram ise ozmn BZÇ den de reyting kopar.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Şarkılar Bizi Söyler'i gözden çıkarmışlar. Akrep büyük ihtimalle öbür sezonu göremeyeceği için bunu izlerim ama bir mucize olursa Akrep çok kötü çakılır ve izlemem. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,608
Puanı
860
Perşembe akşamları hepten karışacak. Akrep zor tutunuyordu şimdi hepten gider. Alev Alev ve Mucize Doktor sezon sonunu görecektir ama bu dizi sevilirse ikisinin de aynı anda final yapma ihtimali yüksek.

ŞBZ söyler pazartesine geçer o zaman.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Mucize Doktor'u da Alev Alev'i de seviyorum ama güçlü rakip gelirse maalesef dağılma ihtimalleri çok yüksek. Ayrıca Çukurova'dan da izleyici çalma ihtimali yüksek olur o yüzden her ne kadar pazartesi olmasını istesem de daha makul bir gün seçimi anlaşılan. Şarkılar Bizi Söyler en baştan hafta sonu olmalıydı muhtemelen o zamana kadar biter.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Sana bir şey soracaktım. Bir polis dizisi uyarlanacaktı. Kadın polis. İsmini forumda aradım bulamadım hatırlıyor musun ?

• Harika
Reactions: Gizmen

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
  • Beğendim
Reactions: Aserat

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Şarkılar Bizi Söyler'i gözden çıkarmışlar. Akrep büyük ihtimalle öbür sezonu göremeyeceği için bunu izlerim ama bir mucize olursa Akrep çok kötü çakılır ve izlemem. :A
Şarkılar Bizi Söyler'i gözden çıkarmak değil de, gün boş kalmasın diye yayınlıyorlar bence. :A Yoksa o program sezon sonuna kadar bir şekilde devam eder.

Akrep sezon sonunu çıkarsın da yeni sezon istemiyorum, ilk sezondan sonra hikayesinde saçmalamalar olur.

Perşembe gününe Barbaros gelirse onu izlerim ben. :F

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Şarkılar Bizi Söyler'i gözden çıkarmak değil de, gün boş kalmasın diye yayınlıyorlar bence. :A Yoksa o program sezon sonuna kadar bir şekilde devam eder.

Akrep sezon sonunu çıkarsın da yeni sezon istemiyorum, ilk sezondan sonra hikayesinde saçmalamalar olur.

Perşembe gününe Barbaros gelirse onu izlerim ben. :F
Bunu bu sezon yayınlamayı düşünüyorlardı dimi tamamen unutmuşum. :A

Şu heyecanlı bölümler geçsin sonra bence de saçmalar gibi ama saçmalamadan bitirirlerse de TV'den 1 yıl boyunca asla Star dizisi izlemeyeceğim.

Barbaros bana asla uyan bir iş değil yalnız bu çok iyi olur. :F

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bunu bu sezon yayınlamayı düşünüyorlardı dimi tamamen unutmuşum. :A

Şu heyecanlı bölümler geçsin sonra bence de saçmalar gibi ama saçmalamadan bitirirlerse de TV'den 1 yıl boyunca asla Star dizisi izlemeyeceğim.

Barbaros bana asla uyan bir iş değil yalnız bu çok iyi olur. :F

En geç Nisan ayında yayında olacak, 8-9 bölüm yayınlayıp sezon finali yapacaklar.

Reytingleri düşse bile her şeyin ortaya çıktığı, final tadında bir bölüm olmazsa Star TV'i bir daha asla açmam. İlk defa bir dizisine bu kadar bağlandım.

Benim de sevdiğim bir tür değil ama Engin ve Ulaş için her türlü izlenir. :bhr:

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
En geç Nisan ayında yayında olacak, 8-9 bölüm yayınlayıp sezon finali yapacaklar.

Reytingleri düşse bile her şeyin ortaya çıktığı, final tadında bir bölüm olmazsa Star TV'i bir daha asla açmam. İlk defa bir dizisine bu kadar bağlandım.

Benim de sevdiğim bir tür değil ama Engin ve Ulaş için her türlü izlenir. :bhr:
Biraz yarım kalır gibi ama çok ilgi çekeceğini düşündüğümden sıkıntı olmaz.

O kadar büyük konuşmak istemedik ama 1 yıl boyunca asla açmam. Dediğin gibi ilk defa bir dizisine bu kadar bağlandım ki dizi sektöründe bağlandığım dizilerden biri Bizim Hikaye biri de Akrep'tir.

Bilmiyorum ya hem başrollerini de pek sevmiyorum diziye de pek katlanabileceğimi sanmıyorum.

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
BZÇ rakip geliyor bakalım enteresan oluyor perşembe,bence daha çok AA ve MD'dan pay alır diye düşünüyorum ama ağır dram ise ozmn BZÇ den de reyting kopar.
Her hafta reyting kaybeden Mucize Doktor ve Alev Alev'den büyük bir kitle çekerse, BZÇ'den de 2-3 reyting alsa ve boşta olan kitleyi de kendine çekerse günün en çok izlenen ikinci hatta zorlarsa birinci dizisi rahat olur.

Tabi TRT 1'in hamlesi (Barbaros yada Bir Zamanlar Kıbrıs) olursa biraz işler karışır.

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,056
Puanı
410
Herkes Masumlar Apartmanı ve KO tuttu diye bu da garanti tutacak diye düşünüyor ama hiç belli olmaz, senaryo, hikaye, işleniş çok önemli. Hayırlısı olsun...

• Harika

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Her hafta reyting kaybeden Mucize Doktor ve Alev Alev'den büyük bir kitle çekerse, BZÇ'den de 2-3 reyting alsa ve boşta olan kitleyi de kendine çekerse günün en çok izlenen ikinci hatta zorlarsa birinci dizisi rahat olur.

Tabi TRT 1'in hamlesi (Barbaros yada Bir Zamanlar Kıbrıs) olursa biraz işler karışır.
Barbaros'un farklı bir kitlesi var bence ama diğer dizilerin kitlesi aynı gibi duruyor ve dediğin gibi ilk 2e girmesi için potansiyel var.

• Beğendim