'Camdaki Kız' Dizisine Sürpriz İsimler Dahil Oldu! | Kanal D

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Tam hatırlamıyorum ama bir canlı yayında "bende çok güzel ağlıyorum" deyip ağlamıştı. :A Haa, dizinin komik karakteri de olabilir. :F

@Angelica Nalan'ın kayınbiraderi Sedat karakteri olabilir diye bir yorum gelmiş Twitter'da.
Bunu yarın bulmam lazım. :F

Aha bak o doğru. Öyle bir karakteri de olursa iyi olur aslında be. :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Enis Arıkan'la ilgili 2-3 tweet görmüştüm ama doğruluğundan emin olamamıştım. 🤦‍♂️ Birileri kankasına özenmiş anlaşılan. :A

Aslında kendisinin dram dizileri (Uçurum'da otizmliyi oynamış) var ama son zamanlarda hep komedi işleriyle ve sosyal medya kimliğiyle öne çıktı o yüzden Binnur Kaya ve Ezgi Mola'dan daha büyük ters köşe olur. Bakalım komedi oyuncularının dram yapmasında üçte üç görebilecek miyiz. Gerçi komedinin ağır bastığı bir karakter de olabilir bekleyelim görelim.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Enis Arıkan’ı sadece komedilerde ya da sosyal medyadaki videolarından görenlere tuhaf gelmiş. Uçurum’daki performansı harikaydı. Otizmli bir karakteri canlandırıyordu. Kıymeti bilinmeyen bir işti. :(

Demem o ki drama da yakışır. Ama bu dizide nasıl bir karakter olur onu bilemedim.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,768
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hande Ataizi, Devrim Yakut ve Enis Arıkan çok iyi isimler... Bu üçü için tutmasını isterim bu dizinin her ne kadar izlemeyecek olmasam da.

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,298
Puanı
264
Hande Ataizi'ni yıllar sonra ekranda görmek heyecanlandırdı. Devrim Yakut, Nur Sürer, Tamer Levent her biri çok başarılı isimler. Kadro gayet iyi görünüyor.

Enis Arıkan son dönemde komedi işleriyle göz önünde olsa da, Uçurum ve Hayat Ağacı gibi ağır dram işlerde izlemiş biri olarak dramda da oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim. Özellikle Uçurum izleyenler bilir. Kutlu karakteri dizinin unutulmazlarındandır.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
Hande Ataizi heyecanlandırdı. Yasak Elma yerine bu projeyle ekranlara dönecek olması çok daha iyi bir gelişme. Perşembe gününe bekliyoruz diziyi. :A