'Camdaki Kız'ın Yayın Tarihi Belli Oldu! | Kanal D

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
EwJM_oUWgAYErIt

Kanal D'nin merakla beklenen yeni dizisi 'Camdaki Kız'ın yayın tarihi belli oldu!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, yönetmenliğini Nadim Güç'ün yaptığı, senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu'nun yazdığı, başrollerinde Burcu Biricik ile Feyyaz Şerifoğlu'nun yer aldığı dizi perşembe akşamları yayınlanacak.

'Camdaki Kız' ilk bölümüyle 8 Nisan Perşembe 20.00'de Kanal D'de!​

Son düzenleme:

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Çok yerinde bir karar olmuş ve sezon başladıktan sonra reyting açısından en enteresan gün olacak bence.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Perşembe olacağı belli gibiydi ama 8 Nisan'da olur diye düşünüyordum. Yolu açık olsun. Akrep bitince çok büyük ihtimalle TV'den izleyeceğim.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Son dakika golü atıp pazartesiye konulur diye korkmuştum ama neyse ki korktuğum olmadı. 8 Nisan'a kalmamasına da çok sevindim. :Z Ama kesin TRT dün akşam Kıbrıs'ın tarihini verdi diye açıkladılar yoksa yeni fragmanla öğrenirdik. Neyse Kanal D'nin stratejisine sağlık diyelim. :A

O değil de 2 Nisan sabahı çok farklı bir reyting tablosuna uyanacağımız kesin. Akrep zaten devam edemez ama özellikle bir süredir çırpınan ama çırpındıkça iyice batan Alev Alev'in ölüm fermanı geliyor diyebiliriz. Mucize Doktor da bence ciddi anlamda sarsılacak. BZÇ hemen zirveden inmez ama o da günü olası bir reyting kaybıyla kapatabilir. Ne olursa olsun uzun süredir aradığımız heyecan perşembe yarışına geliyor hayırlı uğurlu olsun. :Z

• Beğendim
Reactions: mesmeso

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,999
Puanı
310
Beklenen gün, beklenen zamanda. Hayırlı olsun.
Dizinin performansını merak ediyorum. Ogm&Gülseren Budayıcıoğlu işbirliği bakalım 4. kez tutacak mı? Başarılar...

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Her iki dizide buram buram AB dizisi o nedenle MD etkilenecektir.
Bir nedenden ötürü aynı kitleyi barındıran iki kanalın rekabetini merak ediyorum, Atv ve Trt. Bakalım BZÇ inecek mi yerinden?

Zaten 2 alan Akrep şimdiden final bölümünü çekmeye başlamıştır.

Alev Alev işi hiç kolay olmayacak.....

• Beğendim
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Dizinin detaylı konusunu bulup Türkçeye çevirdim:
Nalan, büyük bir otel zincirinde mimarlık yapan genç, güzel ve masum bir kızdır. Annesi Feride ise tutucu ve takıntılı bir kadındır; Nalan'ın her hareketine, ne giydiğine, kimlerle görüştüğüne karışıp durur. Bunun asıl nedeni ise Nalan'ın aslında Feride'nin torunu olmasıdır. Nalan'ın annesi Sema onu doğurduğu sırada vefat etmiş, Feride ise kızının "ölümüne" neden olduğu için Nalan'ı asla affetmemiştir.

Koroğlu otel zincirinin varisi olan Sedat ise ailesiyle birlikte yaşamaktadır. Ailenin reisi olan Rafet'in bir gözü onların üzerindedir, evlerinde çalışan Tako sayesinde ailesinin yaptığı her şeyi öğrenmektedir. Sedat, çocuklu ve boşanmış bir kadın olan Cana'yla birliktedir ancak Rafet oğlunun bu ilişkiyi geride bırakıp iyi bir aile kızıyla evlenmesini istemektedir. Bu sırada Sedat'ın kardeşi Selen ise Nalan adında bir kızla tanıştığını ve ikisinin mükemmel bir çift olabileceğini söyleyerek çıkagelir. Evlilik hazırlıkları tamamlandıktan sonra Nalan ve Sedat'ın peri masalı başlamak üzeredir. En azından Nalan öyle düşünmektedir. Kısa zamanda içine girdiği bu yeni dünyanın hayal ettiği gibi olmadığını fark eden Nalan, hem geçmişteki sırların peşine düşmek hem de kendi geleceğinin iplerini eline almak zorundadır.

Diziyle ilgili konulara daha önce yorum yapanlardan @Özgür @Dosi @kerem @Yiğitt @mesmeso61 @offensive @soo @The_Erinch @slhttnmtl @Gerekli24 @Gizmen ve diğerleri...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bu diziden sanırım aynı yapım şirketinin, diğer dizileri yüzünden yüksek reytingler bekleniyor ama o ölçüde bir etki yapamayacağını düşünüyorum açıkçası, aynı gün başlayacak Bir Zamanlar Kıbrıs uçacaktır muhtemelen ama bu dizinin maksimum Alev Alev'in ilk başladığı dönemki gibi reytingler alacağını düşünüyorum.

Ayrıca yazmayayım Burcu Biricik çok güzel ama afişi çok basit olmuş. :A

• Beğendim
Reactions: Özgür

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bu dizi ile Alev Alev birbirini yer, Bir Zamanlar Çukurova ve Bir Zamanlar Kıbrıs birbirini. Mucize Doktor hepsinden farklı ama onda da düşüş olacaktır.
Bir Zamanlar Çukurova'nın Total grubunda 6 reyting düşme lüksü var yani kısacası dizinin yeri sağlam ama umarım yeni sezonu olmaz.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hep dediğim gibi bu dizi aceleye getirildi, yayın tarihine bir hafta var ortada teaser ve afiş dışında hiçbir şey yok. Bir an önce tanıtım gelmeli... Keşke dizi yeni sezona ertelenseydi, yeni sezonda 'perşembe' akşamları ses getirirdi diye düşünüyorum. Umarım yazık olmaz projeye ve tutar.

İlk bölümü ben de izleyeceğim, yolu açık, reytingi bol olsun.

• Beğendim
Reactions: baron

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Kıbrıs'tan önce başlamalıydı ama yine de her şerde bir hayır vardır. MA havası aldım diziden, eğer öyleyse tutmasını isterim tabii ki.