'Camdaki Kız'ın Kadrosu, Senaristi ve Konusu Netleşti! Ekipten İlk Kare! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,992
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
20210303_102419.jpg

'Camdaki Kız' dizisinin oyuncu kadrosu okuma provasında bir araya geldi!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Nadim Güç'ün oturacağı dizinin kadrosunda Burcu Biricik, Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek yer alacak.

Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu'nun kaleme aldığı dizinin konusu ise şöyle:
Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.
'Camdaki Kız' yakında Kanal D'de!

• Harika
Reactions: Aserat and Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Altaylı derken Hande Altaylı olsaydı keşke. Roman yazarı olduğu ve zamanında 10 bölümlük diziyi 80 bölüme çıkardığı için yayma işini daha iyi yapardı. :A Neyse kadro çok iyi görünüyor hayırlısı olsun bakalım. :Z

Bu arada Enis Arıkan dizide olmayacak galiba. Ne adı geçiyor ne resimde yok. Sanırım ÇGH2'deki adam da onun yerine geldi.

• İlginç
Reactions: kerem

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,045
Puanı
410
Tuğrul Tülek’i çok severim çoook yetenekli bir oyuncu konservatuvar mezunu, afife jale ödülü de var.
Umarım Enis bu dizide olmaz.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Senaristin ismini görünce diziden umudumu yitirdim açıkçası. Daha önce yazdığı işlere baktım da çoğu kısa süreli işler. OGM genelde hep iyi isimlerle çalışıyordu, umarım 1 yıldan fazladır hazırladıkları bu projeyi teslim ettikleri isim iyi kaleme almıştır.

Bir yandan bu harika kadro kötü senaryoya evet demez diyor. Şerif Erol da kadrodaymış. :Z

Sedat’ın hikayesi o kadar da fazla değildi hatırladığım kadarıyla ama Nalan’ın Sedat’tan Hayri’ye geçişini yavaş yavaş yapacaklar belli ki. Ben en çok Hayri ne zaman gelir diye merak ediyorum.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Altaylı derken Hande Altaylı olsaydı keşke. Roman yazarı olduğu ve zamanında 10 bölümlük diziyi 80 bölüme çıkardığı için yayma işini daha iyi yapardı. :A Neyse kadro çok iyi görünüyor hayırlısı olsun bakalım. :Z

Bu arada Enis Arıkan dizide olmayacak galiba. Ne adı geçiyor ne resimde yok. Sanırım ÇGH2'deki adam da onun yerine geldi.
O kadar eleştirdiğin dizinin senaristini istemek mi. :A Daha önce Hande Altaylı’ya dediğin bir kaç şeyi hatırladım da üzüldüm adına. :A

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
O kadar eleştirdiğin dizinin senaristini istemek mi. :A Daha önce Hande Altaylı’ya dediğin bir kaç şeyi hatırladım da üzüldüm adına. :A
Bu dizi için her şeyin en hayırlısı olanı isterim gerekirse sevmediğim dizinin senaristi olsun. :A

Senaristin ismini görünce diziden umudumu yitirdim açıkçası. Daha önce yazdığı işlere baktım da çoğu kısa süreli işler. OGM genelde hep iyi isimlerle çalışıyordu, umarım 1 yıldan fazladır hazırladıkları bu projeyi teslim ettikleri isim iyi kaleme almıştır.

Bir yandan bu harika kadro kötü senaryoya evet demez diyor. Şerif Erol da kadrodaymış. :Z

Sedat’ın hikayesi o kadar da fazla değildi hatırladığım kadarıyla ama Nalan’ın Sedat’tan Hayri’ye geçişini yavaş yavaş yapacaklar belli ki. Ben en çok Hayri ne zaman gelir diye merak ediyorum.
Yine OGM dizisinden örnek veriyorum Deniz Madanoğlu'nun önceki işi de kısa sürmüştü ama şimdi Masumlar Apartmanı'nın etkisi malum. :A O yüzden dereyi görmeden paçaları sıvama. :A

Bak ne güzel demişsin bu kadro boş işe evet demez. :Z

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu dizi için her şeyin en hayırlısı olanı isterim gerekirse sevmediğim dizinin senaristi olsun. :A

Yine OGM dizisinden örnek veriyorum Deniz Madanoğlu'nun önceki işi de kısa sürmüştü ama şimdi Masumlar Apartmanı'nın etkisi malum. :A O yüzden dereyi görmeden paçaları sıvama. :A

Bak ne güzel demişsin bu kadro boş işe evet demez. :Z
Perşembe olursa izleyecek misin? :A Madem bu dizi için en hayırlısını istiyorsun bu kadar savunuyorsun merak ettim. :A

İyi de Bir Aile Hikayesi ne güzel işti kısa sürse bile. Seda Altaylı Bir Kadın Tanıdım, Ben Onu Çok Sevdim’i falan yazmış bence iyi işler değildi. :A Bekleyip göreceğiz belki de yanılırım dediğin gibi. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Perşembe olursa izleyecek misin? :A Madem bu dizi için en hayırlısını istiyorsun bu kadar savunuyorsun merak ettim. :A

İyi de Bir Aile Hikayesi ne güzel işti kısa sürse bile. Seda Altaylı Bir Kadın Tanıdım, Ben Onu Çok Sevdim’i falan yazmış bence iyi işler değildi. :A Bekleyip göreceğiz belki de yanılırım dediğin gibi. :A
Önce yayına başlasın, fragmanı görelim ve tarih açıklansın gün işini sonra konuşuruz. :A

Her senaristin ilk dönemlerinde tutmayan işleri olmuştur ve bu sezon tüm dizileri tuttuktan sonra Onur Güvenatam işini hafife almaz bak gör. :Z

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860
Dizi hâlâ gelecek sezona bırakılamaz mıydı diye düşünüyorum. Seneye takvim çok rahatlayacak gibi. Dizi hâlâ sete çıkmadıysa en fazla 13 bölümle sezonu bitirecek. Bu kadar kısa sürede bize ne kadar güzel bir şey izletecekler merak ediyorum. İzlemeyi cidden istediğim bir dizi.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Tuğrul Tülek’i çok severim çoook yetenekli bir oyuncu konservatuvar mezunu, afife jale ödülü de var.
Umarım Enis bu dizide olmaz.
Yok yok belli ki Enis'in yerine Hamza Yazıcı gelmiş son anda. Demek ki komedi ağırlıklı bir rol olacak ikidir komedi oyuncuları seçildiğine göre. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Enver Deden de var izlersin artık. :A @kerem
Öğretmen ona çok uğursuzluk getirdiği için Medyapım'la tekrardan anlaşamamış. :A

Diziyi izleyecektim zaten kreması oldu. Şerif Erol çok çok iyi bir oyuncudur, harikalar yaratacağına eminim. :Z
------

Gözlerime inanamıyorum, bu mesajı kuzenin mi yazdı? :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Öğretmen ona çok uğursuzluk getirdiği için Medyapım'la tekrardan anlaşamamış. :A

Diziyi izleyecektim zaten kreması oldu. Şerif Erol çok çok iyi bir oyuncudur, harikalar yaratacağına eminim. :Z
Medyapım'ın kendisi uğursuz olduğu için anlaşamamıştır. :A

O zaman bir ortak dizimiz daha çıktı Allah şimdiden bana sabır versin. :A
------

------

Gözlerime inanamıyorum, bu mesajı kuzenin mi yazdı? :A
3 sezonluk gafletten sonra kalite görmüş olurdu kendisi kaybeder. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Medyapım'ın kendisi uğursuz olduğu için anlaşamamıştır. :A

O zaman bir ortak dizimiz daha çıktı Allah şimdiden bana sabır versin. :A
------
Sen onu birde bana sor. Gerçi Burcu için diziyi gömemeyeceğinden eminim ama gömme sırası bana gelir kim bilir. :A

3 sezonluk gafletten sonra kalite görmüş olurdu kendisi kaybeder. :A
Görende Hande Altaylı'ya teklif gitmiş de kadın reddetmiş sanacak. :A Şu anki senarist umut vaad etmiyor inşallah eline yüzüne bulaştırmaz. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Sen onu birde bana sor. Gerçi Burcu için diziyi gömemeyeceğinden eminim ama gömme sırası bana gelir kim bilir. :A

Görende Hande Altaylı'ya teklif gitmiş de kadın reddetmiş sanacak. :A Şu anki senarist umut vaad etmiyor inşallah eline yüzüne bulaştırmaz. :A
Belki akrabası falandır bu da Altaylı olduğuna göre. :A

Bu diziyi fazla batıramazlar çünkü Masumlar Apartmanı'na göre psikolojiden daha uzak bir konusu var. Yani yıllardır evden çıkamayan temizlik hastası kadının aşkla dışarı çıkması gibi über mantıksız şeyler yazamazlar zaten. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Belki akrabası falandır bu da Altaylı olduğuna göre. :A

Bu diziyi fazla batıramazlar çünkü Masumlar Apartmanı'na göre psikolojiden daha uzak bir konusu var. Yani yıllardır evden çıkamayan temizlik hastası kadının aşkla dışarı çıkması gibi über mantıksız şeyler yazamazlar zaten. :A
Bak hala gömmeye yer arıyorsun. :A Son bölümde aşktan eser yoktu yalnız. :A