Camdaki Kız'ın Çekimleri Başladı! Masumlar Apartmanı'ndan Sürpriz Transfer!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
20210303_102419-jpg.100003

Kanal D'nin iddialı dizisi Camdaki Kız'ın çekimleri başladı.

Yapımcılığını OGM Pictures'ın, yönetmenliğini Nadim Güç'ün üstlendiği; başrollerini Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Tamer Levent, Nur Sürer, Devrim Yakut, Hande Ataizi, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tuğrul Tülek, Feri Baycu Güler, Hamza Yazıcı, Merve Polat ve Nihal Menzil'in paylaştığı yapım, bugün itibariyle sete çıktı.

Öte yandan çekimlerin ağırlıklı olarak Cihangir'de gerçekleşeceği, bugün de İstiklal Caddesi'nde çekim yapıldığı öğrenildi. Dizinin görüntü yönetmenliğini ise son olarak 'Masumlar Apartmanı'nda görev alan Tolga Çetin üstlenecek.

Camdaki Kız, yakında Kanal D'de başlıyor!

EvkLYGNXUAcqeZT

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Mart'ın son haftasına yetişir sanırım bölüm, tek tanıtımla yayına çıkması da sürpriz olmayacak.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Masumlar Apartmanı'na şok darbe. :A Sonuçta oradaki güzel görüntülerin çıkmasını hem yönetmen hem de görüntü yönetmeni sağlamıştı o yüzden burada da hoş şeyler göreceğiz belli ki. :Z @kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Masumlar Apartmanı'na şok darbe. :A Sonuçta oradaki güzel görüntülerin çıkmasını hem yönetmen hem de görüntü yönetmeni sağlamıştı o yüzden burada da hoş şeyler göreceğiz belli ki. :Z @kerem
MA'nın balından suyundan yararlanacak işte, ne darbesi. :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Bu kadronun tutmama ihtimali yok ama hem sete çıkana kadar çok haberi yapıldı, hem de sezon bitmek üzere. Yeni sezona kalmazsa sürpriz olmaz :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Mart'ın son haftasına yetişir sanırım bölüm, tek tanıtımla yayına çıkması da sürpriz olmayacak.
MA'nın balından suyundan yararlanacak işte, ne darbesi. :A
Bu kadronun tutmama ihtimali yok ama hem sete çıkana kadar çok haberi yapıldı, hem de sezon bitmek üzere. Yeni sezona kalmazsa sürpriz olmaz :A
Geliyor gelmekte olan. :bhr: :Z

Ev4_KnZXYAA-Tbt

Diziyle ilgili diğer konulara yorum yapanlardan: @Özgür @xBUGRAx @Dosi @mesmeso61 @offensive @soo @slhttnmtl

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Burcu'ya hiç benzetemedim başta. :A

İsmi Camdaki Kız diye böyle mi yapmışlar bravo. :A
Saçı önceki projelerine göre biraz daha koyu ondandır. Ama her haliyle çok güzel. :bhr:

Ayrıca dalga geçme en azından bazı diziler gibi yeni sezon fragmanı diye normal bölüm fragmanı yapmayıp belli bir konsept için emek vermişler. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Camdaki Kız derken böyle olacağını hiç beklemiyordum. Umarım sadece tanıtım içindir. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Saçı önceki projelerine göre biraz daha koyu ondandır. Ama her haliyle çok güzel. :bhr:

Ayrıca dalga geçme en azından bazı diziler gibi yeni sezon fragmanı diye normal bölüm fragmanı yapmayıp belli bir konsept için emek vermişler. :A
Evet koyu bir de kısa göründü gözüme. :A

Kime laf çarptın. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Evet koyu bir de kısa göründü gözüme. :A

Kime laf çarptın. :A
Aynen Boncuk'a göre bir tık kısa duruyor saçları. :A Bu arada 3 sene önce bu zamanlarda 8. Gün'ün (Allah sonunu benzetmesin) yolunu gözlerken şimdi aynı heyecan Camdaki Kız için devam ediyor. :Z Burcu da olmasa sezonun bitmesine az kala yeni dizi heyecanı yaşayamayacağız. :bhr:

Belli bir hedefim yok sadece var işte öyle diziler. :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bu dizi çok hızlı başladı gibi Kanal D böyle bitirir sezonu gibime geliyordu

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,047
Puanı
410
Çok hızlı oldu her şey, hayırlısı olsun, ayrıca ben “camdaki” derken evin camından bakan anlamında düşünmüştüm bakalım tutacak mı? Başarılar...

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,113
Puanı
710
Vaybe eski dizi başrol oyuncularından HANDE ATAİZİ'de var.