'Call My Agent' Uyarlamasının İlk Konuğu Tuba Büyüküstün Olacak!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,762
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben bazılarını bırakayım diyeceğim izlediklerimi bırakamam artık tek çarşamba cumartesi pazar rahat rahat izleyeceğim

Survivor var diye Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ını ve Savaşçı'yı bırakmıştım. :A Ama bir dizi için başka diziyi bırakmam. :F

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
callmayagent30haz.jpg

Tuba Büyüküstün, 'Call My Agent' uyarlamasına konuk olacak!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstleneceği, yönetmen koltuğunda Ali Bilgin'in oturacağı, senaryosunu Yeşim Çıtak ve Yelda Eroğlu'nun kaleme aldığı, kadrosunda; Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun yer alacağı dizinin ilk konuğu ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün olacak.

Ünlü oyuncular ve menajerlerinin dünyasını tüm açıklığıyla anlatan dizinin hazırlık çalışmaları devam ediyor.

'Call My Agent' uyarlaması yakında Star TV'de!

EbwdK70X0AI_YSM
Çok güzel bir proje olacak ...

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aşko onu biliyorum zaten orijinalini izledim. :A Orada da ilk bölüme bir kadın ünlü konuk olmuştu onun hikayesini mi Tuba'ya uyarlayacaklar demek istedim. :A
Senin spoiler halinde yazdığına göre zaten kendimize göre uyarlamak zor olmayacaktır, kendini oynadığında ona göre yansıtırlar yani. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Orijinal dizinin ilk bölümüne Cecile de France konuk oluyordu ve oradan güzel bir hikaye çıkarmışlardı. :A Tuba'nın durumu da yine orijinalindeki gibi yaştan dolayı mı olacak ya da başka bir sebepten mi onu merak ettim. :A
Kalp kalbe karşı aşko direkt benimkiyle aynı yorum. :love1: Aynısı olur Tuba da 40'ına yaklaşmış çünkü. :A

Yorumları şimdilik boşver ama diğer bölümleri de izle artıkın. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bu sene pek dizi bakmak istemiyorum. Çünkü sınavım var. Ama bayağı iyi duruyor. Bir de Barış Falay var. Salı günü olmazsa bakabilirim.

• Beğendim
Reactions: STAR

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
En iyi oyunculuğunu bu dizide sergileyecek demek ki :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kalp kalbe karşı aşko direkt benimkiyle aynı yorum. :love1: Aynısı olur Tuba da 40'ına yaklaşmış çünkü. :A

Yorumları şimdilik boşver ama diğer bölümleri de izle artıkın. :A
Ama o kadar belli etmiyor yaşını Cecile belli ediyordu. :A :A

İzleyecem de son zamanlarda hiçbir şeyi yapasım yok. Foruma bile girmeye hevesim kalmadı. :(

• Üzücü
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
İlk bölüm konuğu olacakmış, epey iddialı başlangıç yapacak anlaşılan. :Z

Merakla bekliyorum diziyi.
dizi bakılabilir :)
Kadronun yanı sira konuk da çok iyi izleyeceğim
Kendisini oynayacakmış, bunun üzerinden uyarlayacaklar. :D
Çok merak ediyorum bu diziyi. :bhr: :bhr:
Orijinal dizinin ilk bölümüne Cecile de France konuk oluyordu ve oradan güzel bir hikaye çıkarmışlardı. :A Tuba'nın durumu da yine orijinalindeki gibi yaştan dolayı mı olacak ya da başka bir sebepten mi onu merak ettim. :A
Bu sene pek dizi bakmak istemiyorum. Çünkü sınavım var. Ama bayağı iyi duruyor. Bir de Barış Falay var. Salı günü olmazsa bakabilirim.
En iyi oyunculuğunu bu dizide sergileyecek demek ki :A
Kalıcı olmalıydı. :A
20200630_194636.jpg