Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
cma3temmuz.jpg

Star TV'nin yeni dizisinin oyuncuları okuma provalarında bir araya geldi!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstleneceği, yönetmen koltuğunda Ali Bilgin'in oturacağı, senaryosunu Yeşim Çıtak ve Yelda Eroğlu'nun kaleme aldığı, kadrosunda; Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun yer alacağı dizinin okuma provaları geçtiğimiz gün gerçekleştirildi.

'Call My Agent' uyarlaması yakında Star TV'de!

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ayşenil Şamlıoğlu ne kadar değişmiş ya, imkanı yok tanımamın yani. :D

Kadro harika. Canan Ergüder'i izlemeyi özledim vallahi. Barış Falay yine aynı şekilde. Merakla beklemedeyiz. :bhr:

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Fotoğraf mükemmel tek merak ettiğim şey Ayşenil Şamlıoğlu'nun saçı peruk mu :A
Neyse heyecanla bekliyorum

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bence de
Sabret yarın da başladı diye açacaksın konusunu çok geçmeden tanıtım gelir bence ne de olsa seyirci çekme taktikleri verirler iki ay tanıtım sonrası tqmam :F

Yarın başlanacak dedi, ama başlar mı bilmiyorum tam. :A Başlarsa elbet açarız konusunu. :F Evet, tanıtımı iyi yapmaları gerek. TV'den çoğu kesim uzaklaşmışken hem TV, hem sosyal medya ile baya tanıtım yapmaları lazım.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Yarın başlanacak dedi, ama başlar mı bilmiyorum tam. :A Başlarsa elbet açarız konusunu. :F Evet, tanıtımı iyi yapmaları gerek. TV'den çoğu kesim uzaklaşmışken hem TV, hem sosyal medya ile baya tanıtım yapmaları lazım.
Ha ben kesin sandım :A
Yapacaklar bence bir de nedense AB'de kesin işler gibime geliyor :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Ben zannetmiyorum Total'de yükseleceğini. :A Eğer yeni sezona başladığında izleyici tekrardan ekrana dönerse yeni sezon merakıyla Total'de 1 - 2 bölüm yüksek gider bence. :F
Bilmiyorum aslında da azıcık Samanyolu azıcık Flash tv karıştırsınlar total de en az 10 reytingi var :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy