'Call My Agent!' 5. Sezon Onayını Aldı!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
dix-pour-cent-france-tv-feat.jpg

'Call My Agent!' dizisi 5. sezon onayını aldı!

Başrollerini Camille Cottin, Thibault de Montalembert, Grégory Montel, Fanny Sidney, Liliane Rovere, Laure Calamy, Nicolas Maury ve Stéfi Celma'nın paylaştığı dizinin geçtiğimiz Ekim ayında yayınlanan 4. sezonuyla final yapacağı duyurulmuştu.

Ancak, Variety de yer alan habere göre dizinin yapımcısı ve yayıncısının diziye hem yeni sezon onayı vermeye karar verdiği hem bir de filmle devam ettirecekleri öğrenildi.

Ayrıca, ülkemize 'Menajerimi Adı' ile uyarlanan dizinin İngiltere uyarlamasının hazırlıkları da devam ediyor.

Kaynak: Ranini

• Beğendim
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Dün görmüştüm haberi. 4. sezon ilk 3'e göre biraz zayıftı ve her şeyi final yapacak diye bitirmişlerken nasıl olur bilemedim. Gerçi burada yazmıyor ama hikaye Amerika'ya da uzanacakmış (Amerikalı oyuncular konuk olabilirmiş) ve o yüzden ortaya daha ilgi çekici şeyler çıkabilir. Star aşkım 2022'ye kadar Menajerimi Ara'yı ettirse 6 bölümlük konu daha çıkar bunu bir düşünsün bence. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Sanırım bizim rezalet devam edince onlar da gaza geldiler. :D Hikaye zaten ucu açık bitmişti. Devam ettirilmeye gayet uygun. Şöyle 6 kaliteli bölüm daha izleyelim.