'Call My Agent' İngiltere'ye Uyarlanıyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,931
Puanı
1,061
dix-pour-cent-france-tv-feat.jpg

Dünya çapında ilgiyle takip edilen ve ülkemize de 'Menajerimi Ara' adıyla uyarlanan Call My Agent (Dix Pour Cent) dizisi şimdi de İngiltere'ye açılıyor.

ABD'de Sundance TV, İngiltere'de Amazon tarafından yayınlanacak dizinin başrollerini Jack Davenport (orijinal dizideki Matthias), Lydia Leonard (orijinalindeki Andrea), Maggie Steed (Arlette), Prasanna Puwanarajah (Gabriel), Hiftu Quasem (Colette), Fola Evans-Akingbola (Sofia), Rebecca Humphries (Noemie) ve Harry Trevaldwyn (Hervé) paylaşıyor.

Ünlü konukları arasında Helena Bonham Carter, Kelly Macdonald, Olivia Williams, Dominic West, Phoebe Dynevor, Jessica Oyelowo, David Oyelowo gibi isimlerin yer aldığı yapım, 2022'de izleyici karşısına çıkacak.

Uyarlamadan ilk kare:
CMA_FirstLook_BRONStudios.jpg

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Umarım Trdeki gibi romantik komedi yapmazlar :(

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,931
Puanı
1,061
İki versiyonu izledim buna da bakarım herhalde. :A Ama kadronun resmini görünce bizim kadro ne kadar güzel kurulmuş onu anladım. Yani Barış Falay-Canan Ergüder-Fatih Artman-Ayşenil Şamlıoğlu o kadar güzel bir dörtlü oluşturdu ki başkalarını yakıştıramıyorum. :bhr:
------

Neyse şimdi durduk yere bitmiş dizinin arkasından sallamayayım. :D
Bence konuş ama yorum konusunda. :A Çünkü hala finali izlemedin. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
İki versiyonu izledim buna da bakarım herhalde. :A Ama kadronun resmini görünce bizim kadro ne kadar güzel kurulmuş onu anladım. Yani Barış Falay-Canan Ergüder-Fatih Artman-Ayşenil Şamlıoğlu o kadar güzel bir dörtlü oluşturdu ki başkalarını yakıştıramıyorum. :bhr:
------

Bence konuş ama yorum konusunda. :A Çünkü hala finali izlemedin. :A
İzleyeceğimi de sanmıyorum. :D

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Kadro olarak isimlerini tanımıyorum ama bizimkiler orjinaldekine daha benzer konumlandırılmıştı. Ama konuyu onlar daha iyi uyarlarlar kesinlikle.

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Amazon yapıyorsa bizde kolaylıkla izleriz. TR versiyonunda etkilenmişler bence. Özellikle Peride karakterinin imajını bizden esinlenmişler. Gün gibi ortada bu.