C. Ronaldo All Nassr'da!

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,282
Puanı
1,060
Dünyaca ünlü futbolcu C. Ronaldo'nun yeni takımı belli oldu.

Portekizli 37 yaşındaki futbolcu Dünya Kupası öncesinde takımı Manchester United ile sözleşmesini feshetmişti.

Ronaldo artık Suudi Arabistan'ın All Nassr takımının formasını giyecek. Ronaldo ile All Nassr takımı arasında 2.5 senelik sözleşme imzalandı.

Ronaldo'nun All Nassr takımından sezonluk 75 milyon dolar civarında kazanacağı konuşuluyor. Ticari anlaşmalar ile bu rakamın 200 milyon dolar seviyesine çıkması bekleniyor.

All Nassr takımında Türkiye'de futbol oynamış tanıdık isimler de bulunuyor. Luiz Gustavo, Aboubakar, Talisca gibi isimler All Nassr takımında forma giyiyor.

3552094_84a50a0b60014ebd5c935149c1d02cc0.jpg

• Üzücü
Reactions: MEnes and Klaus

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,714
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Vay be, bir devrin sonu resmen...

Cristiano Ronaldo - Messi rekabeti gibisi bir daha hiç gelmeyecek. Aslında CR7, Real Madrid'den ayrıldığında bu rekabetin tadı da büyük ölçüde sona ermeye başlamıştı. Şimdi ise tamamen sona ermiş oldu. Yine arada sırada birkaç yerde karşılaşırlar belki ama üst düzey mücadele bitti ne yazık ki C. Ronaldo için... Bu yaşına kadar iyi bile dayandı. Benzer efsaneler çok daha erken veda etmişti...

• Beğendim
Reactions: Klaus

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Dünyanın en çok kazanan en şöhretli sporcusu da olsan hayat pişmanlıklar yaşatıyor insana işte. Adım kadar eminim Ronaldo Real Madrid'den ayrılma kararını verdiğine köpek gibi pişmandır şu anda. 2018 yılına kadar sürekli çıkışta olan bir kariyer o karardan sonra devamlı geriye gitti maalesef.

2 yıl Arapların parasını yedikten sonra Ibrahimovic gibi son bir şarkı söylemek için Avrupa'ya dönüş yapmasını bekleyeceğiz artık mecbur. Bu zamana kadar yaşattığın için her şey için teşekkürler KRAL...

cristiano_ronaldo_celebrates_his_fifth_title.jpeg

------

Vay be, bir devrin sonu resmen...

Cristiano Ronaldo - Messi rekabeti gibisi bir daha hiç gelmeyecek. Aslında CR7, Real Madrid'den ayrıldığında bu rekabetin tadı da büyük ölçüde sona ermeye başlamıştı. Şimdi ise tamamen sona ermiş oldu. Yine arada sırada birkaç yerde karşılaşırlar belki ama üst düzey mücadele bitti ne yazık ki C. Ronaldo için... Bu yaşına kadar iyi bile dayandı. Benzer efsaneler çok daha erken veda etmişti...
Çok yakında karşılaşıyorlarmış ama keşke bu takımlarla karşı karşıya gelmeselerdi. Ronaldo çıkmaz umarım o maça :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,714
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Çok yakında karşılaşıyorlarmış ama keşke bu takımlarla karşı karşıya gelmeselerdi. Ronaldo çıkmaz umarım o maça :A
Gördüm, kesin çıkarlar ikisi de. Araplar parası neyse verir ikisini de oynatır o maçta. PSG de Arap camiasının takımı zaten. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Gördüm, kesin çıkarlar ikisi de. Araplar parası neyse verir ikisini de oynatır o maçta. PSG de Arap camiasının takımı zaten. :A
Zaten Arap sermayesinde oldukları için yapmışlardır böyle bir maç. Ne gerek var kardeşim ligler başlamış zaten siz ne diye böyle hazırlık maçlarına giriyorsunuz ki :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,714
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Zaten Arap sermayesinde oldukları için yapmışlardır böyle bir maç. Ne gerek var kardeşim ligler başlamış zaten siz ne diye böyle hazırlık maçlarına giriyorsunuz ki :A
Arabistan reklamı işte. :A

Olsun yine de güzel bence ikisinin karşılaşması bir şekilde. Bari 3-5 iyi adam daha alsınlar da Ronaldo'muz rezil olmasın. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and 12.Adam

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Arabistan reklamı işte. :A

Olsun yine de güzel bence ikisinin karşılaşması bir şekilde. Bari 3-5 iyi adam daha alsınlar da Ronaldo'muz rezil olmasın. :A
Ronaldo para için gittim diyememiş de kulübün vizyonunu beğendiğim için gittim demiş. Hemen göstersinler o vizyonlarını yoksa hiç iyi bir sonuç ortaya çıkmayabilir o maçta :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga and 12.Adam

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,087
Puanı
1,060
Arap takımlarını bilmem takımlarını olduğunuda bilmiyordum Ronaldo ilginç bir seçim yapmış

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,295
Puanı
1,060