Bursaspor-Galatasaray Maçı Yorum Konusu ~ 17.03.19

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Geçen sene de çok gerildik bu sene de gerildiğimiz çok maç oldu ama böylesi... Hele o son 10 dakika... Bana Kadıköy’de şampiyon olduğumuz maçı ve o stresi hatırlattı. Kuş gibi hafifledim fakat son 15 maç dakika resmen şu moddaydım

images

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,376
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Geçen sene de çok gerildik bu sene de gerildiğimiz çok maç oldu ama böylesi... Hele o son 10 dakika... Bana Kadıköy’de şampiyon olduğumuz maçı ve o stresi hatırlattı. Kuş gibi hafifledim fakat son 15 maç dakika resmen şu moddaydım

images
Başakşehir akıllanmadı feneri yenip şampiyonmu oldular 4 yılda oynadılar bir tek fenere yenildiklerinde seriye bağladılar o da geçen seneydi istatistikleri çok kötü adamların @Tolstoyevski

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Kayseri kazanamasa bile puan kapar. Hatta Konyaspor da puan kaybettirir, arttırıyorum süpriz şekilde Beşiktaş, Başakşehir'i yener. :A Fena gaza geldim, bu seriyi devam ettirmek istiyorum. :A Bu 3 haftada GS, FB de dahil, tüm rakiplerini yener ve farkı iyice eritir. :A
3/1 olarak 2. iddaa da tuttu.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Ahahahaha yine uyudum maçı izlememe totemimi yaptım uyandığımda ilk işim Mackolik’e girmek oldu. Tabi gollerceptenin sms bildirim sesine uyandım orası ayrı :A Önce hiç ekrana bakmayıp direk Maçkolik’e girdim Başakşehir maçına bakmak için. Zaten onların puan kaybettiğini görünce yataktan zıpladım 90’da atmışlar kaybetseler de olurdu ama 2 puan kaybetmeleri bile iyidir. Sonra bizim kazandığımızı, üstelik maçı çevirerek kazandığımızı görünce keyif halayımı çektim :A Ulan maçı izlesem kanser olurdum herhalde iyi ki izlememişim. Bundan sonra böyle :A Kadıköyde şampiyon olduğumuz zamanlar iki tane adam vardı. Maçı izlememe totemi yapıp maç boyunca dışarıda arabayla turluyorlardı :A Ben de sanırım ona benzer bir totem buldum Allah bozmasın :A

Özeti izledim. Feghouli sen nasıl bir kralsın ya. Geçen sene de yine Bursa’da harika bir gol atmıştı canım kelim ? Onyekuru yine kanser etmiş. Muslera’nın yine hayati kurtarışları var. Takım ilk yarı leş ikinci yarı iyi oynamış. Her seferinde aynısı oluyor takım ya ilk devre ya ikinci devre leş oluyor hep. Bunu düzeltmesi lazım Fatih hocanın. Takımın pili mi bitiyor nedir anlamadım. Mental bir sorun bence. İnş puan farkını eriterek bu sezonu herkese inat şampiyon tamamlayacağız Allah’ın izniyle :Z?