Bursaspor-Galatasaray Maçı Yorum Konusu ~ 17.03.19

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
26.Hafta mücadelesinde Galatasaray şampiyonluk yolunda Bursa’ya konuk oluyor. Kayseri karşısında haksız bir penaltıyla 1 puan (ç)alan Başakşehir’in ardından 2.sırada bulunan Galatasaray kazanması durumunda puan farkını 6’ya indirmiş olacak.

19.00’da başlayacak mücadele kadro belli oldu:

@Sherlock @Maskeli Fedai @Doğu @MEnes @turkuazz @DarkLegenD @Polat Şaşmaz @MasacRE ve tüm Galatasaray destekçileri.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Umut Bulut bulduğu net 2 pozisyondan birini atıp maçı bitirseydi daha da keyiflenecektik ama son dakikada verilen saçma penaltı biraz tadımızı bozdu. Her şeyden önce pozisyonun üzerinden 2-3 dakika geçtikten sonra adam zorlaya zorlaya verdi penaltıyı, aynısı Galatasaray adına olsa hayatta gidip izlemezlerdi. Böylesine iğrenç ve mide bulandırıcı bir ortamda Zalimlerin tahtlarını, yıkamazsak ben ona yanarım!

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Olası puan kaybında Yöneticilerin, futbolcuları falakaya yatırması gereken maçtır.

Kayseri kazanamasa bile puan kapar. Hatta Konyaspor da puan kaybettirir, arttırıyorum süpriz şekilde Beşiktaş, Başakşehir'i yener. :A Fena gaza geldim, bu seriyi devam ettirmek istiyorum. :A Bu 3 haftada GS, FB de dahil, tüm rakiplerini yener ve farkı iyice eritir. :A

1. iddaamız tuttu. :A @Doğu

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Umut sen nasıl futbolcusun ya. Maç bitecekti atsaydı Başakşehir baya çöküntüye girerdi ama en azından puan kaybettiler bu da bir şeydir. Bugün oyuncular inşallah deplasmanlarda koyamadığı karakterleri koyarlar da biraz olsun umutlanırız.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
@Tolstoyevski (mesajındaki yaziyı alintılamayı becerememişim :F Konudaki Gs'liler yazına sözüm:A)
Nasıl bir mantıktır bu :eek:
Sen istemesende biz geliriz bu konuya, demi @pompy :A
Bende şuan bir maç için bir yerdeyim ama daha maça çok var. Fırtınadan dolayı erken çıktım evden @MEnes :A
65858

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Kayseri karşısında haksız bir penaltıyla 1 puan (ç)alan Başakşehir’in ardından 2.sırada bulunan Galatasaray kazanması durumunda puan farkını 6’ya indirmiş olacak.

@Tolstoyevski Başakşehir'imize yönelik bu algı operasyonunu kınıyorum. Haklı bir penaltıyla hak ettiğimizin 1/3'ü kadar puanı kazandık.

Dünya futbol tarihinin en hak edilmiş puanlarından biriydi. Kaçırdığımız 182 pozisyondan 2 tanesi bile gol olsa maç bizimdi. :(

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Her zamanki gibi rezalet bir futbol, yazıklar olsun. Takımda sistem namına hiçbir şey yok, böyle kopuk bir takım görmedim.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Maçta 2. gol ve ardından maçtaki 3. gol geldi
65861

65862

@Tolstoyevski Başakşehir'imize yönelik bu algı operasyonunu kınıyorum. Haklı bir penaltıyla hak ettiğimizin 1/3'ü kadar puanı kazandık.

Dünya futbol tarihinin en hak edilmiş puanlarından biriydi. Kaçırdığımız 182 pozisyondan 2 tanesi bile gol olsa maç bizimdi. :(
Bu arada Bursa'dan gol haberi var, 2-0 olmuş. :A
Tols şuan yasta :A Cuma günü Fener gol yiyince sevinçten Resimler ekledi ama 1 dakika sürdü sevinci. Ben onun gibi yapmıyorum :A @Tolstoyevski (düşünceli olduğumdan değil, top yuvarlaktır, erken havalara girmemek gerekir :A ) Bjk- Fener maçında 3-0dan 3-3 yapmıştık. Dikkatli yazmak gerekir maç bitene kadar :A @MasacRE
@pompy niye yorum yazmıyon?:eek:

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,418
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ekli dosyayı görüntüle 65861

Ekli dosyayı görüntüle 65862

Tols şuan yasta :A Cuma günü Fener gol yiyince sevinçten Resimelr ekledi ama 1 dakika sürdü sevinci. Ben onun gibi yapmıyorum :A @Tolstoyevski (düşünceli olduğumdan değil, top yuvarlaktır, erken havalara girmemek gerekir :A ) Bjk- Fener maçında 3-0dan 3-3 yapmıştık. Dikkatli yazmak gerekir maç bitene kadar :A @MasacRE
Ben yazmam sakinlikle takipten Bilmiyorum Başaksehir ne zaman Feneri yense Lanetleniyor

• Güldürdün
Reactions: Dosi

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ekli dosyayı görüntüle 65861

Ekli dosyayı görüntüle 65862

Tols şuan yasta :A Cuma günü Fener gol yiyince sevinçten Resimler ekledi ama 1 dakika sürdü sevinci. Ben onun gibi yapmıyorum :A @Tolstoyevski (düşünceli olduğumdan değil, top yuvarlaktır, erken havalara girmemek gerekir :A ) Bjk- Fener maçında 3-0dan 3-3 yapmıştık. Dikkatli yazmak gerekir maç bitene kadar :A @MasacRE
@pompy maç sonunda gelir komplo teorilerini bizlerle paylaşmaya. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi