Burcu Güneş - Kıyamadığım | Yeni Klip

Yiğitt

Co-Admin
9 Aralık 2013
71,411
40,452
1,061
Ankara
Burcu Güneş'in, DMC etiketiyle yayınlanan "Anadolu'nun Güneşi" albümünde yer alan "Kıyamadığım" isimli şarkısına çektiği klip yayınlandı!

Sözler Sabahattin Ali'ye, müzik Murat Karadağ'a, klibin yönetmenliği ise Hasan Kuyucu'ya ait.

• Harika
Reactions: Çiğdem

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
5,854
2,915
360
Manisa
Ya bu kadın albümün tümüne klip çekmeyi falan düşünüyor galiba. Belki çekmiş de olabilir baya klibi çıktı. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
32,777
21,619
1,060
Burcu Güneş'in, DMC etiketiyle yayınlanan "Anadolu'nun Güneşi" albümünde yer alan "Kıyamadığım" isimli şarkısına çektiği klip yayınlandı!

Sözler Sabahattin Ali'ye, müzik Murat Karadağ'a, klibin yönetmenliği ise Hasan Kuyucu'ya ait.

Ya bu kadın albümün tümüne klip çekmeyi falan düşünüyor galiba. Belki çekmiş de olabilir baya klibi çıktı. :A
Albümdeki şarkıların geri kalan hepsini aynı gün yayınlamıştı, bende açmıştım.
Üzgünüm @Yiğitt ben açmıştım aylar önce:T:

Konudaki yorumlaımızda güzelmiş :A

@Billy Kane

Son düzenleme:
  • Güldürdün
  • İlginç
Reactions: dreamy and Yiğitt

Billy Kane

Moderatör
16 Ekim 2011
36,126
17,785
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Dosi

Billy Kane

Moderatör
16 Ekim 2011
36,126
17,785
1,060
Daha önce sende açtığım Burcu Güneş konusu açmıştın ya işte o an geldi aklıma artı bu klip konusunda Yiğit'e laf atmıştın ve eglenceli yazışmalarımız olmuş. Ondan etiketledim :A
Haa açtığın konunun linkini koymuşsun mesaja şimdi tıklayınca fark ettim hala alışamadım yeni düzene. :A

• Güldürdün

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
32,777
21,619
1,060
Haa açtığın konunun linkini koymuşsun mesaja şimdi tıklayınca fark ettim hala alışamadım yeni düzene. :A
Ben yeni konuları etiket olmadan farkedemiyorum bile :T: hatta alıntılarıda zor farkediyorum, yorum yaptığım konuya birinin yorum yaptığını bildiren bildirim gibi olmuş

• Beğendim
Reactions: Billy Kane

Yiğitt

Co-Admin
9 Aralık 2013
71,411
40,452
1,061
Ankara

@Billy Kane
Bunlar kafayı mı yemiş, senin kaç ay önce açtığın konudaki klibi yeni yüklemişler? :eek: Suç bende değil, onlarda...

@Billy Kane adlı arkadaşa o konudan laf sokmuştum ''densizliğin üstünde bugün'' diye. :A

• Güldürdün
Reactions: Billy Kane and Dosi

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
32,777
21,619
1,060
Bunlar kafayı mı yemiş, senin kaç ay önce açtığın konudaki klibi yeni yüklemişler? :eek: Suç bende değil, onlarda...

@Billy Kane adlı arkadaşa o konudan laf sokmuştum ''densizliğin üstünde bugün'' diye. :A
Bunu silme ve kilitleme. Diğeriyle birleştir. Yorumlarımıza yazik :A
Suç ne sende ne de onlarda. Benim ileri görüşlüğümden dolayı oldu :A
Şimdi sana laf atmak gibi olmasın ama bende bir kaç kez eski klip konusu açacak gibi oldum ama genelde iyi araştırıyorum ve henüz o hataya düşmedim ama elbet bir gün olur. Bu kanal ilkkez yapmıyor :A
Bu albümdeki tüm klipler açıldı, 12 şarkıdan 10unu ben açtım :A @dreamy

Yiğitt

Co-Admin
9 Aralık 2013
71,411
40,452
1,061
Ankara
Şimdi sana laf atmak gibi olmasın ama bende bir kaç kez eski klip konusu açacak gibi oldum ama genelde iyi araştırıyorum ve henüz o hataya düşmedim ama elbet bir gün olur. Bu kanal ilkkez yapmıyor :A
Ben üşenirim birleştirmeye, @Billy Kane im yapar birazdan o uzun parmaklarıyla. :bhr: :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Billy Kane

Billy Kane

Moderatör
16 Ekim 2011
36,126
17,785
1,060
Bak burda yanılıyosun Yonca Lodi - Sevişmeler Hariç konusunu ben açmıştım. :A

• Güldürdün

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
32,777
21,619
1,060
Bak burda yanılıyosun Yonca Lodi - Sevişmeler Hariç konusunu ben açmıştım. :A
hahahhaha :F üst üste 11 tane açmıştım, arada kaynaması normal ve gece yarısıydı artı yeni sistemimizde normaldir ama ben tek 1 klip konusu açılırken ve haftalar,aylar önce YouTube'den çıkan klipleri demek istedim :bhr:

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Billy Kane

Billy Kane

Moderatör
16 Ekim 2011
36,126
17,785
1,060
Sana öyle tiplere bakmayacaksın demedim mi, gözüme sokar gibi resmini atıp duruyorsun bir de...
Acun adanın en yakışıklısını getirmiş bize de bakmak düşer. :A

hahahhaha :F üst üste 11 tane açmıştım, arada kaynaması normal ve gece yarısıydı artı yeni sistemimizde normaldir ama ben tek 1 klip konusu açılırken ve haftalar,aylar önce YouTube'den çıkan klipleri demek istedim :bhr:
Haha yeni sistemin ilk hatası diyelim görmemezlikten gelelim. :A

• Üzücü
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and Yiğitt

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
32,777
21,619
1,060

Konudaki yorumlarımızda güzelmiş :A

@Billy Kane
@tolgab bu şarkıyı yanlışlıkla top10 listesine alma :A. Eski konuyla birleştirebilirsin. Alıntıda var eski konu :D

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
5,854
2,915
360
Manisa

@Billy Kane
Hiç hatırlamıyorum konuyu ve mesajları. netD yayın hakkını yeni mi almış napmış? 😂

• Güldürdün