'Burcu Biricik'e Hangi Diziden Teklif Gitti?

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,485
Puanı
1,060
Başrollerinde Oktay Kaynarca,Ozan Akbaba,Yunus Emre Yıldırımer ve Tarık Ünlüoğlu'nun yer aldığı,usta senarist Raci Şaşmaz'ın yapımcılığını yaptığı ve Onur Tan'ın yönetmenliğini üstlendiği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da başrolü üstlenen Deniz Çakır'ın diziden ayrılmasıyla 4 yeni kadın oyuncunun diziye dahil olacağı konuşuluyor.

Bu 4 kadın oyuncudan birini oynaması için teklif götürülen ismin ise son olarak 8.Gün dizisinde rol alan Burcu Biricik olduğu söyleniyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümleriyle Eylül'de Atv'de!

374

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Müjde ecünnüsüne eşit birisi :eek: 8.Güne 20 dakıka falan dayanabilmiştim Burcunun oyunculuğu hiç izlenmiyor :( @mrt-06 ın bedduasını aldı sanırım dizimiz benim hakkımda ne düşünüyorsundan sonra çünkü Allah dizinin belasını verecek gibi bu isim gelirse :A :A :A @xemrexxx @serhatt @Bully

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,485
Puanı
1,060

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bir süre dizi yapmam demesine rağmen hala tüm yapımcılar peşinde koşuyor. :bhr:
@Aserat hangi hastanenin acilindesin:A
Bu sezon forum karışacak iyice, şimdi @Aserat düşünsün. Bize de eğlenmesi kalır artık @xBUGRAx :A
Müjde ecünnüsüne eşit birisi :eek: 8.Güne 20 dakıka falan dayanabilmiştim Burcunun oyunculuğu hiç izlenmiyor :( @mrt-06 ın bedduasını aldı sanırım dizimiz benim hakkımda ne düşünüyorsundan sonra çünkü Allah dizinin belasını verecek gibi bu isim gelirse :A :A :A @xemrexxx @serhatt @Bully
Dahil olursa oyunculuğuyla tüm kadroyu 3'le çarpar ama kabul etmeyecek yüksek ihtimalle. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Baktı dizi tutmuyor tutan işe dahil olmak istemiş. Ama kalite dip yaptı iyice bu kızda :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Başka oyuncu mu bulamamışlar, o kadar usta isim arasında kadroda Meryem Uzerli gibi sırıtır :A

kerim yavuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
179
Puanı
144

Dahil olursa oyunculuğuyla tüm kadroyu 3'le çarpar ama kabul etmeyecek yüksek ihtimalle. :A
Bu kadın dizide oynamaya başlasa, 107 bölüm izlemediğin diziyi izlemeye mi başlayacaksın. Çok merak ettim. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Bence gelsin ayol fena sayılmaz :A
Diğer ecünnülerin öyle ya da böyle sahneleri izleniyor Burcunun hiç izlenmiyor :A Katlanacak gibi değil kesinlikle @Aserat ın izleyeceği tuhaf dizilerden birisine gitsin oda bizde memnun olalım :A :A :A @xemrexxx @Sherlock