Burcu Biricik, Sevinç Erbulak ve Elif Ceren Balıkçı 'Kırmızı Oda'ya Konuk Oluyor!

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Oranlarını korumayı başarmış. Alyanın gitmesi hiç etkilememiş neredeyse zirvede.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Oran korumamış dizi, düşürmüş.

Alya gibi henüz sıçrama olmamış, konunun gidişatına göre değişebilir ama haftaya Akrep sokarsa sıkıntı olur.

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Oran korumamış dizi, düşürmüş.

Alya gibi henüz sıçrama olmamış, konunun gidişatına göre değişebilir ama haftaya Akrep sokarsa sıkıntı olur.
Sırasıyla 0.05, 0.33 ve 0.50 oranlarında düşüş var yani çok ama çok az oranlar. Alya sonrası zaten düşecekti ama aksine yeni vaka çok ilgi çekici olduğu için düşüşü çok az tutmayı başarmış. Akrep'in bu diziyi öyle aman aman etkilemeyeceği de ortada.

O değil de sen değil ama buradan bazıları bu dizi düşünce zil takıp oynayacak hale gelmiş durumda en çok onlara üzülüyorum. :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Sırasıyla 0.05, 0.33 ve 0.50 oranlarında düşüş var yani çok ama çok az oranlar. Alya sonrası zaten düşecekti ama aksine yeni vaka çok ilgi çekici olduğu için düşüşü çok az tutmayı başarmış. Akrep'in bu diziyi öyle aman aman etkilemeyeceği de ortada.

O değil de sen değil ama buradan bazıları bu dizi düşünce zil takıp oynayacak hale gelmiş durumda en çok onlara üzülüyorum. :A
Dediğin gibi ben zil takıp oynamam... herkesin izlediği kendinedir.
Herkes hoşnut olduğu dizisini ister istemez savunur. Buda normal.

Hiç izlemediğim için diziyi sadece oranları üzerinden gidiyorum; belki yeni konu ilerledikçe merak artarsa oranlarını etkiler.

Aksine ben 10 gündür TV8 Boykot balonuna rağmen dizinin 1. olmasına daha çok sevindim.

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Dediğin gibi ben zil takıp oynamam... herkesin izlediği kendinedir.
Herkes hoşnut olduğu dizisini ister istemez savunur. Buda normal.

Hiç izlemediğim için diziyi sadece oranları üzerinden gidiyorum; belki yeni konu ilerledikçe merak artarsa oranlarını etkiler.

Aksine ben 10 gündür TV8 Boykot balonuna rağmen dizinin 1. olmasına daha çok sevindim.
Zaten o kısmı sana söylemedim lafın muhattapları kendini biliyordur. :A Tabii ki her dizi gibi inişleri çıkışları olur ama TV8'de yayınlayacak bir şey olmadığı için zamanla aşırı düşse bile devam edebilir öyle bir avantajı var. :A