Burcu Biricik "Fatma" Dizisiyle Görüşüyor! | Netflix

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
64,722
Puanı
1,060
1592056159116.png

Netflix'in yeni dizisi "Fatma" için hangi ünlü oyuncunun adı geçiyor?

Yapımcılığını Başak Abacıgil'in üsteleneceği, senaryosunu ise Özgür Önürme'nin kaleme aldığı, kadrosu henüz belli olmayan dizinin başrolünde yer alması için son olarak Kuzgun dizisinde rol alan Burcu Biricik'le görüşüldüğü öğrenildi.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Nihal Yalçın haberi çıkınca sevinmiştim ama fos çıktı, demek ki bütün Netflix dizilerimizle popüler oyuncular yer alacak.

Burcu da harika seçim olur ama dizinin hikayesini paylaştıklarında 35 yaşında diyordu karakter için. Burcu o yaşlarda olsa bile daha genç duruyor. :A

Ama bir yandan da Burcu olursa seçim olur diyorum. :Z

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and serhatt
Burcu da harika seçim olur ama dizinin hikayesini paylaştıklarında 35 yaşında diyordu karakter için. Burcu o yaşlarda olsa bile daha genç duruyor. :A

Ama bir yandan da Burcu olursa seçim olur diyorum. :Z
Burcu 31 zaten çok fark yok. :A O değil de bugün Ranoş teyzeye Burcu'nun yeni projesi var mı diye sormuştum o bir şey demeden Birsen patlattı bombayı. :A
Nihal Yalçın haberi çıkınca sevinmiştim ama fos çıktı, demek ki bütün Netflix dizilerimizle popüler oyuncular yer alacak.
Dilan Çiçek Deniz tarzı torpilliler yerine Burcu olsun ne var. :A

Ay hadi inş. :Z Kendi yaşıtları olmayan yetenekleriyle dijital platformlarda cirit atarken Burcu bir türlü hak ettiği değeri göremiyor lütfen olsun. :Z

Elem tayfa başlamış yine kudurmaya. :A
Ayol hiçbir başarısı ve güzelliği olmayan bu ecünnü beni neden kudurtsun. :A

• Olmamış
Reactions: Aserat
Bu dediğine kargalar bile güler. :A Salgından önce filmde de oynayacağım demişti inşallah hem bu dizi hem de filmle seni yerin dibine sokmaya devam edecek. :Z
Beni yerin dibine sokacak bir başarı da değil bu ecünnü başı. :Z

Sen önce yazmayı öğren ecünnü savunacağına. :A

• Sinir Bozucu
Beni yerin dibine sokacak bir başarı da değil bu ecünnü başı. :Z

Sen önce yazmayı öğren ecünnü savunacağına. :A
Daha TV dizileri ve filmleriyle bu hale getirdiyse Netflix dizisiyle iyice mahvedecek seni harika. :Z

Telefondan yazınca olur öyle. :A Gerçi sana uygun bir kelime oldu. :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt
Çekememek değil benimki, gerçekleri haykırmak. :A :Z

Ay sanki sen çok yakınsın dine. :A
Hangi gerçekler sen hariç herkes kendisinin ne kadar güzel, yetenekli ve başarılı olduğunu söyleyip duruyor da. :A Neyse daha kesinleşmeden çatladığına göre kesinleşirse kendini falan kesersin hadi inş. :Z

• Olmamış
Reactions: serhatt
Hangi gerçekler sen hariç herkes kendisinin ne kadar güzel, yetenekli ve başarılı olduğunu söyleyip duruyor da. :A Neyse daha kesinleşmeden çatladığına göre kesinleşirse kendini falan kesersin hadi inş. :Z
Kadın meraklılarına, güzel gelebilir evet fakat başarı ve yetenek yanından, yakınından bile geçmemiş üzgünüm. :A :Z

Sen böyle acizce kendini kandırmaya devam et. :F :Z

• Olmamış