Burcu Biricik 'Camdaki Kız'dan Ayrılıyor mu? Oyuncudan Açıklama!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
images

Kanal D'nin sevilen dizisi Camdaki Kız'la ilgili çıkan yalan haberlere açıklama geldi.

OGM Pictures imzalı dizide Nalan karakterini canlandıran ve performansıyla adından sıkça söz ettiren Burcu Biricik'in kaza geçirdiği için diziden ayrılacağı ve yerine Neslihan Atagül'ün geleceği iddiaları, başarılı oyuncu tarafından yapılan "Çok şükür kaza geçirmedim, çok iyiyim. Diziden de ayrılmıyorum" açıklamasıyla yalanlandı.

Camdaki Kız, yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00'de Kanal D'de!

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Yalan olduğu net belliydi Burcunun açıklama bile yapmasına gerek yoktu bence

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061
O 1 işi bile tutturamayan çakma sultanlarla karıştırmayalım pls. :A Ayrıca kendi isteğiyle değil kaza yüzünden ayrılacağını söylemişlerdi. :A
Sultanımın 2 dizisi oldu 1 i tuttu 1i tutmadı %50 yani ; snnki 6_7 dizide başrol oldu tutan 2.işi daha :A %27 oluyor sanırım :A

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: cookies

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Videonun başında gözlerini yukarı kaldırıp başını salladığı kısım hem çok tatlı hem de komiğime gitti. :F Haberin yalan olduğu yüz metre öteden belliydi ama yine de iş daha fazla uzamasın diye açıklama yapması iyi olmuş.

Sultanımın 2 dizisi oldu 1 i tuttu 1i tutmadı %50 yani ; snnki 6_7 dizide başrol oldu tutan 2.işi daha :A %27 oluyor sanırım :A
Meryem'in patlayan filmlerini de dahil et yok öyle kaçamak. :A

• İlginç
Reactions: xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061
Videonun başında gözlerini yukarı kaldırıp başını salladığı kısım hem çok tatlı hem de komiğime gitti. :F Haberin yalan olduğu yüz metre öteden belliydi ama yine de iş daha fazla uzamasın diye açıklama yapması iyi olmuş.

Meryem'in patlayan filmlerini de dahil et yok öyle kaçamak. :A
Çırpınma sanki burcunun izleinen filmi mi var her türlü kaybediyon:A

• Harika

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061
Box Office Türkiye verileriyle geliyorum. :A
Çiçero -> 936.601
Bana Masal Anlatma -> 1.576.979
Bana masal anlatma hande doğandemir ve gökçe bahadır kadın başroller değil mi burcu ne alaka :eek: onun dışında milyonu geçen film yok zaten kariyerinde :F o zaman ben de meryem e edho yu eklerim 6 sezonluk dizide 20 bölüm başrol oldu diye :F

• Güldürdün

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Bana masal anlatma hande doğandemir ve gökçe bahadır kadın başroller değil mi burcu ne alaka :eek: onun dışında milyonu geçen film yok zaten kariyerinde :F o zaman ben de meryem e edho yu eklerim 6 sezonluk dizide 20 bölüm başrol oldu diye :F
Sonuçta öyle veya böyle yer aldığı, hatırı sayılır bir süre içinde göründüğü film 1.5 milyonu geçmiş mi geçmiş konu kilit. :A

• İlginç

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Meryeme yaz da yenş dizi yapsın :A

• Harika