Burcu Altın Evlendi!

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,851
Puanı
1,061

Öğretmen Kemal, Huzurum Kalmadı, Sudan Bıkmış Balıklar ve son olarak Beni Böyle Sev dizisinde Reyhan karakterini canlandırıp büyük beğeni toplayan oyuncu Burcu Altın dünya evine girdi!

Kendisi gibi oyuncu olan Doğan Akdoğan ile dünya evine giren Burcu Altın'ın nikahında Güldür Güldür Show'un başarılı oyuncusu Rüştü Onur Atilla da nikah şahitliği yaptı. Nikaha birçok ünlü isim katıldı.

Beni Böyle Sev'deki karakteri çok sempatikti. Resimdeki hali de dizideki karakterini andırıyor.

Mutluluklar.

Dizide tanıştılar herhalde çünkü bu adam da Beni Böyle Sev'de oynadı. Mutluluklar Reho'ma.

Kesinlikle çok iyi bir çift olmuşlar, mutluluklar dilerim ikisine de.

Son düzenleme:
Çok sevimli bir çiftler, bildiğim kadarıyla Beni Böyle Sev'den önce tanışıyorlardı. Allah mutluluklarını daim etsin. Onlara özenmiş olsa gerek ki Zeynep Çamcı da yakında evleniyormuş.

Çok sevimli bir çiftler, bildiğim kadarıyla Beni Böyle Sev'den önce tanışıyorlardı. Allah mutluluklarını daim etsin. Onlara özenmiş olsa gerek ki Zeynep Çamcı da yakında evleniyormuş.
Olabilir galiba ikisi de BKM oyuncusu, oradan tanışıklıkları da olabilir.

Gönül isterdi ki Zeynep Çamcı ile Alper Saldıran evlensin, Alper erken davranmış.

Olabilir galiba ikisi de BKM oyuncusu, oradan tanışıklıkları da olabilir.

Gönül isterdi ki Zeynep Çamcı ile Alper Saldıran evlensin, Alper erken davranmış.

Sanırım BKM'den tanışıyorlar evet.
Alper evleneli 3 sene olacak neredeyse, Zeynep Çamcı da oyuncu koca yerine reklamcı kocayı tercih etmiş, onlar da bayadır birliktelerdi.

Sanırım BKM'den tanışıyorlar evet.
Alper evleneli 3 sene olacak neredeyse, Zeynep Çamcı da oyuncu koca yerine reklamcı kocayı tercih etmiş, onlar da bayadır birliktelerdi.
3 sene mi olmuş daha yeni haberleri çıkmamış mıydı evlendi diye o kadar değildir bence?

Gündeme bayağı uzak kalmışım. @denizz19'dan BBS'nin en iyi izleyicisi unvanını almak için daha çok gayret etmem lazım galiba.

Ben yanlış hatırlamışım, 2013'te evlenmiş Alper Saldıran.

Çok sevdiğim birisi.

Sudan Bıkmış Balıklar dizisinde ve Beni Böyle Sev dizisinde çok sempatik birisiydi. Sevdiğim bir isim oldu. Mutlu olur umarım.