Burcu Özberk: ''Kanal D ile Tekrar Çalışma İsteği...''

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
69510

Kanal D'de yayınlanan 'Afili Aşk' dizisiyle adından söz ettiren Burcu Özberk'ten samimi açıklamalar!

''Bestyle'' dergisi için samimi açıklamalarda bulunan Burcu Özberk, şu an rol aldığı 'Afili Aşk' dizisi için "Aile sıcaklığını hissedeceğim bir iş istiyordum. Senaryoyu okuduğumda, tam olarak o hissin karşılığını aldım" açıklamasını yaptı. Dizinin başarısı için ise ''Yönetmen ile deneme çekimine gittim. Onun insanlara yaklaşımı, çalışkanlığı, yönlendirmesi beni çok etkiledi. Çağlar’ın (Ertuğrul) partnerim olması ve onunla enerjimizin tutması da önemli bir faktördü. Yapımcımız ile daha önce tanışmıştım. Akademisyen kişiliği ve işe olan inancı, Kanal D ile tekrar çalışma isteği... Hepsi bir araya gelince, bende tüm parçalar tamamlandı. Ve tam da hissettiğim gibi, şahane bir iş yapıyoruz." açıklamasını yaptı.

Hatırlanacağı üzere Burcu Özberk daha önce de Kanal D'de yayınlanan 'Güneşin Kızları' dizisinde rol almış ve dikkatleri üzerine çekmişti.

'Afili Aşk' yeni bölümleriyle her çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kış sezonunda reytingler düşünce, Kanal D de Güneşin Kızları gibi postalayınca bakalım ne olacak :A

• Güldürdün
Reactions: alperuz