Burak Sevinç 'Söz'den Ayrılıyor!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,493
Puanı
1,060
Soz-logo.png

Star TV'nin sevilen dizisi 'Söz'de bir ayrılık yaşanacak!

Tims&B yapımcılığında Star TV'de ekranlara gelen, başrollerinde Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Burak Sevinç, Eren Vurdem, Ece Çeşmioğlu, Aytaç Şaşmaz, Sarp Akkaya, Görkem Sevindik ve Nihat Altınkaya gibi isimlerin yer aldığı sevilen asker dizisi 'Söz'ün Pazartesi akşamı yayınlanacak olan 74. bölümünde Fethi karakterine hayat veren Burak Sevinç senaryo gereği şehit olarak diziye veda edecek. Yakışıklı oyuncu aynı yapım şirketinin yeni dizisinde başrol olarak yer alacak.

"Söz" yeni bölümleriyle her Pazartesi Star'da!

65788

• Beğendim
Reactions: Çiğdem

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Soz-logo.png

Star TV'nin sevilen dizisi 'Söz'de bir ayrılık yaşanacak!

Tims&B yapımcılığında Star TV'de ekranlara gelen, başrollerinde Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Burak Sevinç, Eren Vurdem, Ece Çeşmioğlu, Aytaç Şaşmaz, Sarp Akkaya, Görkem Sevindik ve Nihat Altınkaya gibi isimlerin yer aldığı sevilen asker dizisi 'Söz'ün Pazartesi akşamı yayınlanacak olan 74. bölümünde Fethi karakterine hayat veren Burak Sevinç senaryo gereği şehit olarak diziye veda edecek. Yakışıklı oyuncu aynı yapım şirketinin yeni dizisinde başrol olarak yer alacak.

"Söz" yeni bölümleriyle her Pazartesi Star'da!

Ekli dosyayı görüntüle 65788
Sen bu yorumumdan dolayımı açtın? Yani durum onu gösteriyor ama kesin birşey yoktur bence. Evet biri ölecek o kesin ama acaba kim? Önizleme görüntüsü Fethi'nin olacağını gösteriyor fakat bu reyting hamleside olabilir :D

• Güldürdün
Reactions: serhatt

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,493
Puanı
1,060
Sen bu yorumumdan dolayımı açtın? Yani durum onu gösteriyor ama kesin birşey yoktur bence. Evet biri ölecek o kesin ama acaba kim? Önizleme görüntüsü Fethi'nin olacağını gösteriyor fakat bu reyting hamleside olabilir :D
Hayır tabi ki yorumundan sonra değil, konuyu açmak için foruma girdim ilk senin etiketine baktım sonra konuyu açmaya geldim tesadüf sadece :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060