Burak Deniz ve Leyla Tanlar Partner Mi Oluyor?

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060
OSM candır, gerisi heyecandır :A @MEnes @Araf @Sherlock @MasacRE @Tolstoyevski
Ben alıştım ona bırakırmıyım hiç. Sonradan dahil olmama rağmen fena gitmiyorum. @xdragxx nin çok ilerisinde gitmekteyim şuan😎 fakir olan takımımı aydınlık günlere götürmekteyim :A
1 haftaya sistemi oturturum. Daha az vakit harcarım ona. Şuan kadroyu oturtmaya çalışıyorum :A
Sen iyice delirdin :eek: onun yüzünden forumu gömüyor gözün .ss

• Güldürdün
Reactions: Dosi

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060
Leyla'ya artık başrol verilmemeli kotasını doldurdu :A

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,603
Puanı
560
Şu sıralar adı Yarım Kalan Aşklar Dairesi dizisiyle anılan yakışıklı oyuncu Burak Deniz ile üç sezon yayınlanan Paramparça dizisiyle şöhrete kavuşan ve ardından; Şahin Tepesi, Ferhat İle Şirin gibi dizilerde rol alan Leyla Tanlar'ın yeni sezonda Show TV'de ekranlara gelecek olan bir dizi projesinde partner olarak kamera karşısına geçecekleri konuşuluyor.

Bu kızda sevemediğim bi iticilik var ağlaması falan çok yapmacık geliyo bana Burak Deniz ile olmaz bence :bilmem:

• Beğendim
Reactions: serhatt

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,603
Puanı
560
Yinede önyargılı olmayalım. Belki uyumlu olunur. Bodrum Masalı dizisinde iyiydi 😊

Yani ne bileyim Bodrum Masalında iyiydi evet ama bakalım romantik komedide olabilecekmi Nilay Deniz'i Aşk Yeniden ve Ateş Böceğin de izlediğim için çok daha uygun olur gibime geliyor ama dediğin gibi ön yargılı olmamalıyım belki de üstesinden süper bir şekilde gelir ;)