Burak Dakak 'Güzel Günler' Dizisinde! | TRT 1

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,872
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

TRT 1'in TMC Film imzalı yeni dizisi 'Güzel Günler'in erkek başrol oyuncusu belli oldu!

Yönetmenliğini Osman Taşçı'nın, senaristliğini Selin Tunç'un üstlendiği, kadrosunda; Binnur Kaya, Ecem Erkek, Leyla Tanlar, Zeynep Çamcı,Yıldıray Şahinler, Olgun Toker, Orkuncan İzan, Duygu Köse ve Seray Gözler'in yer aldığı dizinin çekimleri devam ediyor.

Dizide, Selma'nın (Tanlar) beşik kertmesi Mihran karakterine son olarak 'Çukur'da yer alan başarılı genç oyuncu Burak Dakak hayat verecek.

Güzel Günler, yakında TRT 1'de başlıyor!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Aman ya bula bula bu çocuğu mu bulmuşlar, hevesim kaçtı.

Reactions: Emre Ozansoy
Leyla haberi çıktığında ilk aklıma gelen isimlerden biriydi hatta Twitter'da @xBUGRAx'e bile yazmıştım.
Kalbim mi çok temiz yoksa talihim mi açık bilmiyorum ama her açıdan çok doğru bir tercih.
Yetenekli bir oyuncu olduğu gibi kariyer tercihleri de on numara gidiyor zira Benim Adım Gültepe, Kösem, Çukur gibi projelerde birçok kaliteli oyuncuyla birlikte rol aldıktan sonra şimdi hem tiyatroda Demet Akbağ'la hem de TV'de Binnur Kaya'yla çalışacak valla kıskandım.

Neyse erkek başrol muamması da çözüldüğüne göre artık ekibin kalanı da sete çıksa da rahatlasak.

Reactions: 12.Adam
Geçtiğimiz aylarda Demet Akbağ ve Salih Bademci’yle olan oyunları Aydınlıkevler’de izledim çok başarılıydı, hayırlı olsun…

Çok iyi tercih olmuş Burakla Leyla çok uyumlu olur ya