Burçin Terzioğlu'ndan Dizi Müjdesi!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,122
Puanı
1,059
1607767620875.png

Güzel oyuncu Burçin Terzioğlu, yeni bir diziyle ekrana dönüyor.

Bugüne kadar Fırtına, Ezel, Merhamet, Poyraz Karayel ve Hakan: Muhafız gibi başarılı dizilerde yer alan ve son olarak Star TV'nin Ay Yapım imzalı Menajerimi Ara dizisine konuk olan Terzioğlu, geçtiğimiz günlerde magazincilerin sorularını yanıtladı ve yeni bir dizi ile izleyici karşısına çıkacağını açıkladı. Güzel oyuncu, dijital platformda yayınlanacak olan bir dizi ile izleyiciyle buluşacağını açıkladı.

• Harika
  • Beğendim
Reactions: Angelica and Dosi
Eskiden inşallah dijitaldir diye girdiğim konuların çoğu Star, Show falan oluyordu şimdi çoğu gerçekten dijital. :Z

İyi bir işte yer alır da izleriz inşallah. :Z

• Beğendim
Reactions: mesmeso
Ay Yapım'ın Netflix için hazırladığı iki iş var, onlardan biri yada Tims&B'nin 'Sıcak Kafa' dizisidir umarım. Dijitale iş yapması sevindiridi.

Ay Yapım'ın Netflix için hazırladığı iki iş var, onlardan biri yada Tims&B'nin 'Sıcak Kafa' dizisidir umarım. Dijitale iş yapması sevindiridi.
Sen Ay Yapım deyince hatırladım, umarım Onur Saylak'ın yönettiği Uysallar olur. :A

Bir de Gain ya da Exxen çıkıyormuş. :F

Sen Ay Yapım deyince hatırladım, umarım Onur Saylak'ın yönettiği Uysallar olur. :A

Bir de Gain ya da Exxen çıkıyormuş. :F
Gain değil ama, Exxen olabilir belki. Acun anlaştığımız ama açıklamadığımız sürpriz isimler var gibi bir şey demiş sanırım.

Aynen, Uysallar olabilir. Birisi olsun da, hangisi olursa olsun. :Z

• Güldürdün
Reactions: Özgür
Gain değil ama, Exxen olabilir belki. Acun anlaştığımız ama açıklamadığımız sürpriz isimler var gibi bir şey demiş sanırım.

Aynen, Uysallar olabilir. Birisi olsun da, hangisi olursa olsun. :Z
Evet Acun ona benzer bir şeyler demişti daha açıklanmayan isimler vardır elbet. :A

Çok bekletmez inşallah. :bhr:
Dijital de olsun hep, ekrandan uzak kalsın. :Z
Burçin’i de sevmiyordun dimi. :A

Dijitale devam etmesine sevindim. Hangi platformda olacak acaba bekleyip göreceğiz.

Şükürler olsun... Hem çok iyi, hem de çok güzel bir oyuncu daha reyting canavarından kurtulmuş oldu. :Z

Şimdi olması gereken Onur Saylak ve Hakan Günday ortaklığında çekilecek dizide yer almasıdır...

İyi bir oyuncu. Eminim güzel bir projede yer alacaktır.
Bu gidişle ben iyice dijitalde tüm yerli dizilere el atacağım :A