M TV Bunları Biliyor Muydun? | 3.Bölüm

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,946
Puanı
610
Screenshot_20220115-102932_Canva.jpg

BUNLARI BİLİYOR MUYDUN ?
YENİ BÖLÜM

3.BÖLÜM

MERHABA SAYIN ÜYELER YENİ BÖLÜME HOŞGELDİNİZ. BU BÖLÜMDE DE BİRBİRİNDEN FARKLI BİLMEDİĞİMİZ ŞEYLERE DEĞİNİYORUZ.

KEYİFLİ OKUMALAR.

-1-
images.jpeg.jpg

ÜNLÜ CİCİBEBE BİSKÜVİSİNİN ÜZERİNDEKİ BEBEĞİN ŞİMDİKİ HALİ.

-2-
20220129_164201.jpg

BİR İNSAN HERHANGİBİR ALIŞKANLIĞINDAN 21 GÜN UZAK DURABİLİYORSA BİR ÖMÜR BOYU ONSUZ YAŞAYABİLECEĞİ ANLAMINA GELİYOR.
BUNA 21 GÜN KURALI DENİR.

-3-
20220129_164222.jpg

BİLİM İNSANLARI GENETİK OLARAK 5 AYAK TİPİ KEŞFETMİŞLERDİR.

-4-
20220129_164240.jpg

BAŞKALARININ DERTLERİNİ DİNLEMEK BEYNİ GÜÇLENDİRİYOR.

-5-
20220129_164254.jpg

ÇALIŞIRKEN ÇİKOLATA YEMEK , BEYNİN YENİ BİLGİLERİ DAHA İYİ ALGILAYIP SONRASINDA HATIRLAMASINA YARDIMCI OLUR.

-6-
20220129_164335.jpg

TÜRKİYE'NİN MEYVE VEREN EN YAŞLI ZEYTİN AĞACI " ATA AĞAÇ " YAKLAŞIK 3200 YAŞINDADIR.
(MUĞLA/MİLAS)

-7-
20220129_164353.jpg

ŞİŞELERİN ÜZERİNDEKİ SON KULLANMA TARİHİ SUYUN DEĞİL PLASTİK ŞİŞENİN SON KULLANMA TARİHİDİR.

-8-
PALİNDROM NE DEMEK?

TERSTEN OKUNUŞU DA AYNI OLAN KELİMELERE PALİNDROM DENİR.

ÖRNEĞİN;
NEDEN
AMA
TENET

-9-

Screenshot_20220129-164127_Gallery.jpg

BASKIN OLMAYAN ELİ KULLANARAK DİŞ FIRÇALAMAK BEYNİN HER İKİ YARIM KÜRESİNİ DE HAREKETE GEÇİRİR VE YENİ SİNİR YOLLARININ OLUŞUMUNU SAĞLAR.

-10-
Screenshot_20220129-171651_Instagram.jpg

En İyi Kısa Film

10 DAKİKALIK BİR FİLMİN EN İYİ KISA FİLM UNVANINI ALDIĞI VE SİNEMADA GÖSTERİME GİRECEĞİ DUYURULDU.

FİLMİ MERAK EDİP İZLEMEYE GELEN BÜYÜK BİR KALABALIK TOPLANDI.

SEYİRCİLER SALONA GİRDİLER VE FİLM OYNAMAYA BAŞLADI AMA BİR GARİPLİK VARDI.

FİLM BAŞLAYALI 6 DAKİKA OLMASINA RAĞMEN HALA AYNI SAHNE VARDI.KAMERA AÇISI SADECE ODANIN TAVANINI GÖSTERİYORDU.

7.DAKİKADA BÖYLE DEVAM EDİNCE SEYİRCİLER SİNİRLENDİ VE ORAYI TERK ETMEK İSTEDİLER.

ANİDEN KAMERA AÇISI TAVANDAN YERE İNDİ VE , OMURİLİK FELCİ TAMAMEN ENGELLİ YATAĞA UZANMIŞ BİR ÇOCUK GÖRÜNDÜ.
VE ŞU CÜMLE YAZILIYDI.

BU ENGELLİ ÇOCUĞUN HAYATININ HER SAATİNDE GÖRDÜĞÜ SAHNENİN SADECE 8 DAKİKASINI SİZE SUNDUK SİZ 8 DAKİKA BİLE KATLANAMADINIZ.
HAYATINIZIN HER SANİYESİNİN DEĞERİNİ BİLİN VE ŞÜKREDİN.

OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜLER.YORUMLARINIZI AŞAĞIDAN PAYLAŞABİLİRSİNİZ.

BİR SONRAKİ BÖLÜMDE GÖRÜŞMEK ÜZERE.SAĞLICAKLA KALIN.

@Angelica @Dosi @Zeyno @The_Erinch @Tolstoyevski @xdragxx @Araf @Cervantes @BARON男爵 @Gerekli24 @slhttnmtl @EmreCan @Emre Ozansoy @serhatt @Aserat @Özgür @Mr.At @Hazem @xemrexxx @bazinga @Billy Kane @denizz19 @Yiğitt @Yakamoz-Asi @Sherlock @mesmeso @12.Adam @phoebebuffay @batuhankaralar @MEnes @kerem @HeisenBerg @S.G.A.T. @Doğan @Polat Şaşmaz @ömer karataş @pompy @Burak97 @Forumdash @Hobbit @Jonsnow @Atlass @Fks14

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060
Hepsi birbirinden dikkat çekici çok teşekkürler bu bilgileri bize sunduğun için. :Z @Mircan Saye

Türk-Yunan tipi bir ayağım olduğunu öğrenmiş oldum, ayaklarımı hiç beğenmiyorum. Bir tarafım Yunan olduğu için ortaya karışık çerez gibi olmuş. :A

• Harika
Reactions: STAR

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,946
Puanı
610
Hepsi birbirinden dikkat çekici çok teşekkürler bu bilgileri bize sunduğun için. :Z @Mircan Saye

Türk-Yunan tipi bir ayağım olduğunu öğrenmiş oldum, ayaklarımı hiç beğenmiyorum. Bir tarafım Yunan olduğu için ortaya karışık çerez gibi olmuş. :A
Çok teşekkürler @serhatt 🤗
Aaa yunan varmış diye demek ayağın öyleymiş🤭

• Güldürdün
Reactions: serhatt

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
3'teki fotoğrafın benzerlerini görüyordum ama sanırım hiçbirinde Türk-Yunan yazmıyordu ama bunda öyle çıktı. :A Benim de bir tarafım göçmen olduğu için şaşırtıcı bir sonuç olmadı. :A

• Güldürdün
Reactions: STAR