Bundesliga Maçları Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1626951033090.png

Bundesliga maçlarının hangi kanalda yayınlanacağı belli oldu!

Beş büyük ligden birisi olan Bundesliga ve Bundesliga'nın alt ligi olan Bundesliga 2, geçtiğimiz sezon S Sport 2 kanalında ekrana gelmişti. Bu sezon ise, beIN SPORTS ekranlarında olacak. Bu sezon ve 2025 yılına kadar, Bundesliga ve Bundesliga 2 heyecanı beIN SPORTS ekranlarında!

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1626951676558.png

Bundesliga yok ama en azından La Liga gelmiş. Gerçi Smart Spor'da yayınlanıyordu ama 2020 - 2021 sezonundan bu yana Smart Spor Plus'ta yayınlanıyor görünüyor. Site üzerinden yayınlanıyor sanırım, kanal üzerinden denk gelmedim çünkü. S Sport Plus sitesinde Bundesliga logosu da kalkmış.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
Bunlar sanırım pazardan çekilmeyecekler. Bizim ligin ihaleyi de alırlar. Gerçi benim için sıkıntı yok. :D
Ekli dosyayı görüntüle 105883

Bundesliga yok ama en azından La Liga gelmiş. Gerçi Smart Spor'da yayınlanıyordu ama 2020 - 2021 sezonundan bu yana Smart Spor Plus'ta yayınlanıyor görünüyor. Site üzerinden yayınlanıyor sanırım, kanal üzerinden denk gelmedim çünkü. S Sport Plus sitesinde Bundesliga logosu da kalkmış.
La Liga maçları direkt Smart Spor'dan yayınlanıyordu.

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bunlar sanırım pazardan çekilmeyecekler. Bizim ligin ihaleyi de alırlar. Gerçi benim için sıkıntı yok. :D

Smart Spor'da yayınlandığını biliyorum da, internet üzerinden arattırdığımda S Sport Plus'ta yayınlandığı da yazıyordu.

Örnek:

La Liga'daki şampiyonluk maçları S Sport Plus'ta da yayınlanmış. "S Sport Plus" vurgusu var bu arada, S Sport'un 1 ya da 2 kanalından söz edilmiyor. @bazinga'nın üyeliği vardı S Sport Plus'a yanlış hatırlamıyorsam, o bu konu hakkında bilgi sahibidir muhtemelen. La Liga nasıl yayınlanıyordu?

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Smart Spor'da yayınlandığını biliyorum da, internet üzerinden arattırdığımda S Sport Plus'ta yayınlandığı da yazıyordu.

Örnek:

La Liga'daki şampiyonluk maçları S Sport Plus'ta da yayınlanmış. "S Sport Plus" vurgusu var bu arada, S Sport'un 1 ya da 2 kanalından söz edilmiyor. @bazinga'nın üyeliği vardı S Sport Plus'a yanlış hatırlamıyorsam, o bu konu hakkında bilgi sahibidir muhtemelen. La Liga nasıl yayınlanıyordu?
Ben ilk kez 3 gün önce üye oldum S Sport Plus'a ve F1 dışında bir şey izlemedim. Hiçbir bilgim yok La Liga yayınları hakkında. :D

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ben ilk kez 3 gün önce üye oldum S Sport Plus'a ve F1 dışında bir şey izlemedim. Hiçbir bilgim yok La Liga yayınları hakkında. :D
Üye olduğunu söylemiştin de, aylardır üye olduğunu sanmıştım. Mayıs ayında üye olsaydın eğer, o zaman muhtemelen bilgin olurdu, neyse. Sonuç olarak @mesmeso, La Liga da S Sport Plus da yayınlanıyor. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and mesmeso

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Örnek:

S Sport Plus'ta da yayınlanıyor La Liga :D O konunun asıl uzmanı @MEnes bu arada. Kendisi Messi'nin antrenmanlarını bile hiç kaçırmadan izlediği için S Sport Plus ile bütün maçlarını da takip ediyordu :A

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
S Sport Plus'ta da yayınlanıyor La Liga :D O konunun asıl uzmanı @MEnes bu arada. Kendisi Messi'nin antrenmanlarını bile hiç kaçırmadan izlediği için S Sport Plus ile bütün maçlarını da takip ediyordu :A
S Sport kendi spikerleriyle S Sport Plus logosu altında yayınlıyor sanırım. Smart Spor ile aynı anda çift yayın yapmıyordur. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
NBA de var S Sport Plus'da. Orada da Lebron oynuyor. Onun da büyük hayranı. O ikisi parasını çıkartıyordur zaten :A @MEnes
BluTV'de vardı ne güzel, gitti. BluTV'den gideceğini bilseydim eğer, biraz daha ucuzdu S Sport Plus, yıllık paket alırdım belki. Gerçi yıllık paket satın alsam bile muhtemelen maçların çoğunu kaçırırım, zarara girerim. @MEnes gibi 7/24 maç izlemiyoruz ki. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
BluTV'de vardı ne güzel, gitti. BluTV'den gideceğini bilseydim eğer, biraz daha ucuzdu S Sport Plus, yıllık paket alırdım belki. Gerçi yıllık paket satın alsam bile muhtemelen maçların çoğunu kaçırırım, zarara girerim. @MEnes gibi 7/24 maç izlemiyoruz ki. :A
BluTV tam olarak yerini tutmuyor S Sport Plus'ın ama yine de iyiydi tabii. Şu anda bayram kampanyası var S Sport Plus'da yıllık paket 130 TL. İstiyorsan onu alabilirsin, ben de alacağım sanırım S Sport bana epey lazım oluyor çünkü :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
BluTV tam olarak yerini tutmuyor S Sport Plus'ın ama yine de iyiydi tabii. Şu anda bayram kampanyası var S Sport Plus'da yıllık paket 130 TL. İstiyorsan onu alabilirsin, ben de alacağım sanırım S Sport bana epey lazım oluyor çünkü :A
S Sport Plus bazen ekstra şeyler de yayınlıyor işte, o iyi yanı var. Tabii ki tutmuyordu yani o açıdan ama yine de izlenebiliyordu. Siteye girip kampanyayı görmüştüm, siteye üye de olmuştum ama para yine çok geldi, vazgeçtim. Kampanya kodunu da girmiştim düşün. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
S Sport Plus bazen ekstra şeyler de yayınlıyor işte, o iyi yanı var. Tabii ki tutmuyordu yani o açıdan ama yine de izlenebiliyordu. Siteye girip kampanyayı görmüştüm, siteye üye de olmuştum ama para yine çok geldi, vazgeçtim. Kampanya kodunu da girmiştim düşün. :A
Hem ekstra şeyler yayınlıyor hem hem sonradan açıp izleme imkanın var ve de en önemlisi yayını çok daha iyi. Blutv'de sık sık sorun yaşıyordum maalesef yayın sırasında. S Sport Plus o konuda baya iyi. Sen yine düşünmeye devam et. Bayram kampanyası demişler. Yarın da devam edecektir. Bu sırada almaya karar verirsen alırsın :A Olmadı daha sonra da yine indirim yaparlar tabii, sık sık oluyor bu kampanyalar :D

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Araf

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Hem ekstra şeyler yayınlıyor hem hem sonradan açıp izleme imkanın var ve de en önemlisi yayını çok daha iyi. Blutv'de sık sık sorun yaşıyordum maalesef yayın sırasında. S Sport Plus o konuda baya iyi. Sen yine düşünmeye devam et. Bayram kampanyası demişler. Yarın da devam edecektir. Bu sırada almaya karar verirsen alırsın :A Olmadı daha sonra da yine indirim yaparlar tabii, sık sık oluyor bu kampanyalar :D
Aynen incelemiştim, geri sarma imkanın da oluyor, tekrar izleme imkanın da. Zaten tamamen spor odaklı olduğu için rahat rahat spor odaklı olabiliyorsun o ortamda. Player da iyidir tabii ki. BluTV'de evet donup duruyordu sürekli, öyle bir sıkıntısı vardı, hele de HD yapınca. Player çok iyi değil. :A Ağustos ayında bence daha iyi indirimler olabilir ya da tersi daha çok artabilir, bilemem. Umarım fiyatı daha da düşük tuttukları bir kampanya olur. :A

Bu arada sağlık çalışanı olsak daha iyi olurdu fiyat açısından. :D

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MasacRE

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
@MEnes kardeşim de ağır bir Messi hayranı. Tamam ben de severim ama sanırım onun kadar değil. Sırf Messi'yi izlemek için S Sport Plus alıyor. :A
Tabi ki alacağım, tabi ki izleyeceğim... Şunun şurasında kaç sene daha oynayacak kralım... :A
------

Sanki ben izleyebiliyorum da... Ulan sen kendin biliyorsun ne kadar yoğun bir günlük fikstürüm var, 7 24 nasıl maç izleyebilirim... :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Araf