Bully'den Veda..

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Öncelikle herkese hayırlı bayramlar. Başlıktan da görebileceğiniz üzere benim forumdaki miadım dolmuş bulunmaktadır.

Aslında bu vedayı 1 yıl önce gerçekleştirecektim ama zamanı şimdiymiş..

4 yıl önce üye olduğum bu güzel forumda adminlik rütbesine kadar yükseldim, ikinci ailem oldu burası. Zaten Fav10'un başarısının da sırrı budur, aile ortamı gibi olması.

Fav10 bana reel hayatta kolay kolay kazanamayacağım dostlar kazandırdı, hepsiyle de çok güzel anılarım, paylaşımlarım oldu. İsim isim saymayayım şimdi onlar zaten kendilerini biliyorlar. Kendileriyle iletişim halinde olmaya devam edeceğim inşallah.

4 yıl boyunca büyük emekler verdim buraya. Çoğu zaman reel hayatımın önüne koydum. Artık bu bağımlılıktan kurtulmam ve hayatımı düzene sokmam, kendime vakit ayırmam gerekiyor. Zaten ailemin de isteği bu yönde, bana kalsa gidemezdim buradan. Bitirmem gereken bir okul, yapmam gereken bir master ve girmem gereken bir iş var. Bunları da forumdan ayrılmadan yapmam mümkün görünmüyor.

Kısacası buraya kadarmış dostlar. 4 yıllık fav10 hayatımı bugün itibariyle sonlandırmış bulunuyorum. Üzülüyor muyum evet, buradan kopmak kolay olmayacak ama kendi geleceğim açısından bunu yapmak zorundayım. Sizleri özleyeceğim, kendinize iyi bakın, sağlıcakla kalın..

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Gerçekten duyunca çok üzüldüm. Forumdaki ilk yakın arkadaşlarımdandın. 3-4 yıldır ailemden öte olan insanlardan birisin. Forumda sürekli özelden görüştüğüm de nadir üyelerden birisin. Düşüncelerimi biliyorsun zaten. Dışarda görüşüyoruz zaten, görüşmeye devam edeceğiz. Ömrüm yettiği kadar seninle görüşmeyi çok isterim.

Tabi dışarda görüşeceğiz ama bura da bir başkaydı, birlikte çok şey paylaştık. Dizi, film, şarkı derken ayrı bir samimi ortam yarattık. Seni çok özleyeceğim. @mrt-06 ve @Çiğdem- ile Muhteşem Dörtlümüzü de hiç unutmayacağız. Veda falan edip hakkını helal et falan demeyeceğim. Foruma kattığın her şey için de teşekkürler, umuyorum bir gün yine gelirsin. :(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Gidecektin neden co-admin oldun? Yarı yolda bırakmak varmıydı heee :p

Git tabi ama yinede çay sözününü alalım. Mesela gunluk haber sayfalarını gezeceğine gel burada takıl:A

Yolun acık olsurn Mr.master :X

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,502
Puanı
1,061
Yapma be :( Çok üzdün şu an pek konuşmadık ama sevdiğim arkadaşlardandın. Hayatım boyunca unutamadığım forum üyelerinden olacaksın. Üzüldüm :( Sanırım bende yakında gideceğim. Hakkım varsa helal olsun sende et :)

Seneye sahur turnuvasında bekliyorum. Unutma :)

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Ben geldim sen gidiyorsun. :( Gerekçeni yaşadığım için çok iyi anlıyorum her şey istediğin gibi olsun. Hepsini gerçekleştirmiş olarak dönmen dileğiyle.. Forum için verdiğin emeklere teşekkürler. Kendine iyi bak..

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yolun açık olsun, sık sık uğrarsın inşallah. :(

Hedeflerine ulaştıktan sonra full-time olarak bekliyoruz yine. Forumda bugüne kadar onlarca belki yüzlerce farklı yöneticiyle çalıştım ama sen gerçekten en iyilerinden biriydin. @darksaal'ın kaybından bu yana en büyük kayıp olacak forum için. :(

@mrt-06 ile efsane ikiliydiniz, bu ikilinin bozulması hiç hoş olmadı. Şimdi tek @mrt-06'ya mahkum kaldık. :( Neyse beterin beteri var @denizz19 veya @Yiğitt'e de mahkum kalabilirdik. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Öncelikle kalıcı olarak veda edemezsin bunu sen de biliyorsun. Belki uzun sürer ama temelli bir veda olmayacağından eminim. Forum için çok önemli birisin verdiğin emekler unutulmayacak. Umarım tüm amaçlarını gerçekleştirmiş olarak aramıza dönersin. Özleyeceğiz seni. :(

Bu arada söylenince aklıma geldi bari Dizi Savaşları'nı tamamlayıp gitseydin. :A

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Duyunca bende şaşırdım. Tabi ki üzüldüm. Forum için önemli bi isimdin sensiz zor olur bir çoğu için forum. Benim içinse son zamanlarda bir şeyleri atlatmış olsakta pek farketmeyecek açıkçası.:X
Seni sanırım en iyi ben anlıyorum. Geçen sene okul bitmeden bende ara vermiştim aslında bırakmıştım çünkü okulum bitecek işe girmem gerekecekti engel olur diyordum iyi ki ara vermişim çünkü çok iyi konsantre olup hayatımı düzene soktum. İşe girdim okulu bitirdim iyi şeyler kazandım. Umarım aynı talih sana da güler.:D

İçerde Dizi savaşlarında iyi gidiyordu onu iyi birine teslim etde git @turkuazz gönüllüydü galiba.:A

Ben geçen veda konusunu açtığımda 'Hoscakal Eski dost' gibi bi cümle kurmuştun. Bende Hoscakal Eski Dost diyorum. Hayatında başarılar..

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Şok oldum açıkçası ama iş okul filan olunca diyecek bir şey bulamıyorum. :(

Forumun önde gelen isimlerinde biriydin cidden birde hoşgörülü ürün. Yokluğun çok belli olacak gibi..

Daha yazmak istemiyorum vedaları sevmem. Zaten Sosyal medya hesapların olduğu için veda mesajı yazmayacağım. :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Olumlu tarafından bakacak olursak MusicSurvivor'da yarı finaller için bir kişilik kontenjan açıldı. :Z

Böyle bir konuda bile hakkında espri yapabileceğim kaç kişi var ki şurada, çok özleyeceğiz. :(

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Olumlu tarafından bakacak olursak MusicSurvivor'da yarı finaller için bir kişilik kontenjan açıldı. :Z

Böyle bir konuda bile hakkında espri yapabileceğim kaç kişi var ki şurada, çok özleyeceğiz. :(
Ben gidince de espri yapabilirsin arkamdan, gücenmem. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,438
Puanı
1,061
hadsiz ne demek bırakıyorum.ss arada gelirsin yine:(

ay neyse kız @Çiğdem- gitti mi bir bak şuna ben de rahat rahat yayılayım şuraya:D dedikodusunu yapalım :A
16299141_590417084481592_9207738957089144104_n.jpg

Hedeflerine ulaştıktan sonra full-time olarak bekliyoruz yine. Forumda bugüne kadar onlarca belki yüzlerce farklı yöneticiyle çalıştım ama sen gerçekten en iyilerinden biriydin. @darksaal'ın kaybından bu yana en büyük kayıp olacak forum için. :(

@mrt-06 ile efsane ikiliydiniz, bu ikilinin bozulması hiç hoş olmadı. Şimdi tek @mrt-06'ya mahkum kaldık. :( Neyse beterin beteri var @denizz19 veya @Yiğitt'e de mahkum kalabilirdik. :A
son paragraftaki seçenekleri görünce tepkim :(

hggfhgfh.jpg

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Sen beni beğenmiyorsun ama yakında elinde tek ben kalınca göreceğim seni :A

@Bully son dönemlerde çeşitli sıkıntılar yaşamış dahi olsak da önceki hukukumuza dayanarak gitmene üzüldüğümü söyleyebilirim. Açıkçası pek beklemediğim bir veda ne yalan söyleyeyim. Ama kendin için bir şeyler yapmak istiyorsun anlayabiliyorum seni de. Temelli gitmeyeceğini umut ediyorum elbette her ne kadar aramız limoni de olsa forumun en önemli isimlerinden biri olduğun da aşikar inkar etmek Olmaz. Neyse umarım her şeyi yoluna koyar ve geri dönersin :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Şimdi buradaki arkadaşlar gibi uzun uzun yazamayacağım ama üzüldüm :( Forumda sevdiğim üyeler bir bir gidiyor umarım dönmemek üzere gitmezsin.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Seni en iyi ben anliyorum canım çünkü bende benzer sebeplerden dolayı bırakıyorum forumu.
Yazında dikkatimi çeken 1 sene önce ayrılmaya niyetlenmiş olman. Iyikide ozaman ayrılmamışsın yoksa şuanki bağımızı kurmamış olurduk.
Forum en büyük temel taşını kaybediyor ve benim bu forumda reel hayatım ve hatta sağlık problemlerimi anlattığım tek kişisin. Daha öncede söylediğim gibi zor zamanlarimda bana yol arkadaşı oldun.
İlk açıkladığında destekledim düşünceni çünkü biliyorumki hayatın daha iyi bir düzene girecek :)
Zaten iletişimimiz devam edeceği için ve bende ayrılacağım için özlenmeyeceksin :D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Bunu duyunca çok çok üzüldüm:( sana çok fazla alışmıştık @Bully öncelikle şunu söyleyeyim seni çok özleyeceğim,kararın çok üzdü ama sen bu kararı almışsın hakkını helal et,umarım hayatta istediğin herşey olur,burada birçok yardımın oldu bana,seni tanıdığıma da çok mutluyum,kendine çok iyi bak,hayatta herşey istediğin şekilde olmasını diliyorum:)