Bully 70.000'ler Kulübünde!

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Forumumuzun sevildiğini düşündüğüm üyelerinden @Bully 70.000'ler kulübüne girmiştir. Kendisini tebrik eder, daha nice mesajlar dilerim...

Kendi konumu da kendim açarım...

Tebrik edersiniz artık bari...​

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aşkım nice güzel mesajlarına inşallah, hep beraber. :bhr: :Z

Kaliteli hediyelerini de yollayayım... (Bana deseydin açaydım konuyu. :A @Bully)
70925

70926

• Harika
Reactions: Bully

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Tebrikler Bulicim :A bu konular artık değer görmüyor bu sebeple kendileri açıyor üyeler :F
Teşekkürler Denizcim :A Ben yine de ortaya tatlı sitemimi edeyim dedim üzerine alınan alınsın :A Sizlerle kaynaştığımdan beri ilk kez bir kulüp konumu kendim açıyorum sonuçta olsun o kadar...

• Güldürdün
Reactions: denizz19

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Aşkım nice güzel mesajlarına inşallah, hep beraber. :bhr: :Z

Kaliteli hediyelerini de yollayayım... (Bana deseydin açaydım konuyu. :A @Bully)
Ekli dosyayı görüntüle 70925
Ekli dosyayı görüntüle 70926
Ay çok teşekkür ederim bebeğim, hediyelerim şahane :bhr:

Can Dostum ne kadar güzel bir şarkıymış, bizim şarkımız olsun artık. :A

İçimden böyle yapmak geldi :A Biraz bekledim biri fark edecek mi diye olmadı :A Senin 70.000'ler konun açılmamış.. Çiğdem'in yokluğuna denk gelince öyle oldu sanırım, ben olsaydım açardım. :A Sen de sallamamışsın zaten, eskisi gibi önem verilmiyor herhalde bu konulara :A

• Harika
Reactions: Yiğitt

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa tebrikler @Bully 70 yaptıramadan gitmiştin 75 i zorlarız şimdide :Z :Z :Z

Aaa bu mesajları ben @serhatt son konumu açtında kendim bile 200 mesaj yazmıs fark etmemiştim kulube girdiğime :F Birde bu forum yeni halinde konularda üyelerin mesajı görünmüyor profillerede nadiren giriyorum biliyorsun yanı eskisi gibi konularda sayılar görünmüyor yoksa görür görmez açardık gerçi bir türlü müsait olamadım eve geldimizden beridirde 2 gündür iş bitmedi kaç hafta boş kaldı ev malum ama görsek açardık tabikide şu yeni forumdan dolayı eskisi gibi mesaj sayıları gözükmüyor konularda profillerde sevgi konusunda zaten kalbimizi biliyorsun sevi sevmez olurmuyuz nice emsajlara :bhr::bhr::bhr:

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: Bully and serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
Bebitom, nice güzel mesajlara, tebriksler olsun :bhr:

Your gifts :A

Efsoşum yüzünü güldürsün :A

Ve Çağatay :bhr:

70962

Ve Melih Bey Takımı :bhr:

70963

• Harika

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Aaa tebrikler @Bully 70 yaptıramadan gitmiştin 75 i zorlarız şimdide :Z :Z :Z

Aaa bu mesajları ben @serhatt son konumu açtında kendim bile 200 mesaj yazmıs fark etmemiştim kulube girdiğime :F Birde bu forum yeni halinde konularda üyelerin mesajı görünmüyor profillerede nadiren giriyorum biliyorsun yanı eskisi gibi konularda sayılar görünmüyor yoksa görür görmez açardık gerçi bir türlü müsait olamadım eve geldimizden beridirde 2 gündür iş bitmedi kaç hafta boş kaldı ev malum ama görsek açardık tabikide şu yeni forumdan dolayı eskisi gibi mesaj sayıları gözükmüyor konularda profillerde sevgi konusunda zaten kalbimizi biliyorsun sevi sevmez olurmuyuz nice emsajlara :bhr::bhr::bhr:
Aa evet konularda mesaj sayılarımız görünmüyormuş artık yeni fark ettim :A Gitmeden 70 yapacağımı söylüyordun da, döndüğümde kulübe girdiğimi fark etmedin diye tatlı bir sitemde bulunacaktım, yapamayacağım galiba :A Zaten yokluğumda 2 doğum günü konumu açmıştın, önemli olan onları unutmaman :A Burada hafifletici sebepler mevcut :A

Aa sevgi konusunda hiç şüphem yok zaten :bhr: Aynen yoğun olduğunu da biliyorum :D

En sevdiğin Serdar şarkılarından birini hediye etmişsin, tabii ki ben de çok severim. :A Tamamını dinledim ve harikanı atıyorum. :A

Birlikte nice mesajlara inşallah, teşekkürler canım. :bhr:

• Harika
Reactions: Çiğdem

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
  • Harika
Reactions: serhatt

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aa evet konularda mesaj sayılarımız görünmüyormuş artık yeni fark ettim :A Gitmeden 70 yapacağımı söylüyordun da, döndüğümde kulübe girdiğimi fark etmedin diye tatlı bir sitemde bulunacaktım, yapamayacağım galiba :A Zaten yokluğumda 2 doğum günü konumu açmıştın, önemli olan onları unutmaman :A Burada hafifletici sebepler mevcut :A

Aa sevgi konusunda hiç şüphem yok zaten :bhr: Aynen yoğun olduğunu da biliyorum :D

En sevdiğin Serdar şarkılarından birini hediye etmişsin, tabii ki ben de çok severim. :A Tamamını dinledim ve harikanı atıyorum. :A

Birlikte nice mesajlara inşallah, teşekkürler canım. :bhr:
Nekadar yoğun olsamda eğer o kutlamayı biliyorsam mutlaka konusunu açarım zaten sizlerin konularını açmayı özel olarak hep istiyorum yanı farkındaysam bilerek ilgilenmeme durumu asla olmaz :bhr: Mesajları kendi yazdığımı bile çok zaman sonra fark ediyorum birde avatarlarda sayı gözükmeyince evet yoksa gözüme takılır takılmaz muhakkak ilgilenirdim :bhr::bhr::bhr:

Buda sana uyan şarkısı :A :A :A

• Harika

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Nekadar yoğun olsamda eğer o kutlamayı biliyorsam mutlaka konusunu açarım zaten sizlerin konularını açmayı özel olarak hep istiyorum yanı farkındaysam bilerek ilgilenmeme durumu asla olmaz :bhr: Mesajları kendi yazdığımı bile çok zaman sonra fark ediyorum birde avatarlarda sayı gözükmeyince evet yoksa gözüme takılır takılmaz muhakkak ilgilenirdim :bhr::bhr::bhr:

Buda sana uyan şarkısı :A :A :A
Biliyorum canım problem yok :bhr:

Hahaha aynen tam bana uyan bir şarkısı, teşekkürler :bhr: Çok da severim :A Bir de bu var :A Zaten benzerliklerimiz çoktur kendisiyle öyle olmasa yakın hissetmezdim kendime :A

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hahaha çok sansasyonel kliplere imzasını attı gençliğinde :A Hevesliydi öyle şeylere :A

@destere de klipteki kızlar bahanesiyle severdi Serdar'ı :A
Kabahatmıydı şuan yanlısta diyor olabilirim birden gelmedi aklıma :F Müziğin Yolcuğunda tek basına savunuyordu :A :A :A

Serdarın bir açıklaması var beni ozamanlar kız sanıyorlardı diye :F

• Güldürdün

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Kabahatmıydı şuan yanlısta diyor olabilirim birden gelmedi aklıma :F Müziğin Yolcuğunda tek basına savunuyordu :A :A :A

Serdarın bir açıklaması var beni ozamanlar kız sanıyorlardı diye :F
Aynen Kabahat çok severdi :A Karabiberim'e de yüksek oy vermişti nedense :A

Hahah ne kadar da kendiyle barışık bir adam Serdar :bhr:

• Güldürdün