Buket Aydın Yeni Sezonda Ekranlarda Yer Alacak Mı?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
v41-lzXW_cover.jpg

Geçtiğimiz haftalarda Kanal D Ana Haber sunuculuğu ve Haber Dairesi Başkanlığı görevinden istifa eden Buket Aydın, yeni sezonda ekranlarda yer alacak mı?

NTV Haber'de başladığı haber sunuculuğuna Kanal D Ana Haber'de devam eden, ardından Kanal D Ana Haber Dairesi Başkanlığı görevine getirilen Buket Aydın, Kanal D'den istifa etmiş ve 7 yıllık eşi Erce Baykal'dan boşanmıştı.

Dinlenmek istediğini ve ardından yeni bir enerji ile ekran karşısına çıkmak istediğini belirterek istifa eden güzel sunucu kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma "Mesajlarınızı okuyorum ama hepsine cevap vermem imkansız. Öncelikle beni sürekli soran anne babalarınıza hürmetlerimi iletin. Çocuklarımızın da gözlerinden öpüyorum. Yeni yayın dönemi yani Eylül ayı gibi yeniden buluşacağız." notunu düşerek izleyicilerine müjdeli haberi verdi.

Medyaradar'da yer alan habere göre; Aydın'ın Ciner Medya Grubuna bağlı Habertürk ekranlarında daha önce sunduğu '40' programı gibi program yapacağı iddia edildi.

Son düzenleme:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • İlginç
Reactions: Yiğitt

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Fatih Altaylı Twitter’ından Habertürk haberini yalanladı

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • Güldürdün
Reactions: mrt-06

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Fatih Altaylı Cnn ve Ahmet Hakan yönetimini net bir şekilde sevmiyor ve istemiyor. Karşı tarafta onları zaten. Dolayısıyla böyle bir transfer zaten baştan yalandı.

HaberTürk' şimdilik iyi gidiyor. Umarım başarısı devam eder.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Kimle konuşuyorduk unuttum şimdi. ahbere gelir diye :F Unutmuşum Buket'in twitterda troll olması ve habertürkün artık sosyal medyada trollükleriyle gündem olmasını :A yakışır