Bugüne Kadar En Sevdiğiniz Dizi Hangi Kanalda Yayınlandı?

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Daha çok var da ilk aklıma gelenler bunlar. Şimdi de şahsiyet fi sahipli dip muhteşem yüzyıl muhteşem yüzyıl kösem Bir Aile Hikayesi geldi aklıma.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Show - Cennet Mahallesi :D

Genel olarak eskiden Show hayranıydım, çocukken karakteristik dizileri, ağa dizileri falan bana çok uyuyordu. Son 10 yılda biraz Kanal D'ye kaydım. Hala Show daha önde ama.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hiç değişmeyecek

AVRUPA YAKASI - atv

Gerisi dönemsel populer kültür etkinliği işte:X

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,950
Puanı
710
O Hayat Benim,Kalbimdeki Deniz,Bizim Hikaye - FOX
Cennet Mahallesi, İlişki Durumu Karışık, Yeni Gelin - SHOW
Akasya Durağı, Küçük Aga, Kanal D
Baba Candır - TRT 1
Aşk ve Mavi, Kırgın Çiçekler - ATV

Uydudan kaldırıldı ama
Küçük Gelin, İki Dünya Arasında - Samanyolu

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
1.Yaprak Dökümü - Kanal D-
2.Ufak Tefek Cinayetler - Star- (Gerçi 2.sezonu çok kötüydü ama yine de ilk sezonun yeri ben de ayrı)
3.Aşk-ı Memnu - Kanal D-
4.Kara Sevda -Star-
5.Adını Feriha Koydum -Show-
6.Kuzey Güney -Kanal D-
7.Kadın -Fox-

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ben izlediklerimin çoğunun kanalını bilmiyorum bile Netflix haricinde. Hatta AMC diye bir kanalın varlığını ilk kez duydum. Ne gerek var ki bilmeye de. :A Sen izleryazarsın gerçi olsun o kadar. :A
Dizinin kanalı kalitesi ve tarzı hakkında çok şey söyler. Örneğin bir HBO komedisinin nasıl bir komedi anlayışı olacağını az çok kestirebilirsin. Ya da NBC'deki bir bilim kurgu dizisinden beklentini daha dizi başlamadan ayarlayabilirsin. CW'daki bir dizi için heyecanlanmaman gerektiğini bilebilirsin. :D Elbetteki istisnalar çok ama ABD'de kanalların genel olarak belli bir yayın çizgisi var ve ona uygun içerik üretiyorlar.

• Beğendim
Reactions: blacklion

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bir yerli bir yabancı yazayım.

Leyla ile Mecnun - TRT 1
Breaking Bad-AMC

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Şöyle diyebilirim sanırım:

Breaking Bad ve hatta Better Call Saul - AMC.
Ezel - Show TV/Atv.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Seni zorla entelektüel ve sanat düşkünü bir insan yapıyoruz demek, dönüşümün başlamış. :A Utku beyciğimin de dediği gibi Nolan abimizin dizisi bu, kesin kalitelidir. :A @MasacRE Bu yüzden sana bu övgüyü yapmakta herhangi bir sakınca görmedim. :A Yalnız gerçekten çok uzun...

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Seni zorla entelektüel ve sanat düşkünü bir insan yapıyoruz demek, dönüşümün başlamış. :A Utku beyciğimin de dediği gibi Nolan abimizin dizisi bu, kesin kalitelidir. :A @MasacRE Bu yüzden sana bu övgüyü yapmakta herhangi bir sakınca görmedim. :A Yalnız gerçekten çok uzun...
Evet arada böyle çılgınlıklar yapıyor gerçekten @DarkLegenD Ama yine de entelektüel ve sanat düşkünü olmaktan çok uzakta kendisi :A Daha kat etmesi gereken çok yol var. Mesela Oscar etkinliğine bile katamadık adamı, böyle sanat insanı mı olur kardeşim :A