Bugüne Kadar En Sevdiğiniz Dizi Hangi Kanalda Yayınlandı?

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Seni zorla entelektüel ve sanat düşkünü bir insan yapıyoruz demek, dönüşümün başlamış. :A Utku beyciğimin de dediği gibi Nolan abimizin dizisi bu, kesin kalitelidir. :A @MasacRE Bu yüzden sana bu övgüyü yapmakta herhangi bir sakınca görmedim. :A Yalnız gerçekten çok uzun...
Sizi gören de hiç 23 bölümlük dizi seyretmediniz zanneder. :A @MasacRE

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Evet arada böyle çılgınlıklar yapıyor gerçekten @DarkLegenD Ama yine de entelektüel ve sanat düşkünü olmaktan çok uzakta kendisi :A Daha kat etmesi gereken çok yol var. Mesela Oscar etkinliğine bile katamadık adamı, böyle sanat insanı mı olur kardeşim :A

Doğru dediniz Utku beyciğim, film konusunda hala önemli sıkıntıları mevcut. :A Adama 3 film izle dedik, 2 tane izleyip saldı da saldı. :A

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
O Hayat Benim,Kalbimdeki Deniz,Bizim Hikaye - FOX
Cennet Mahallesi, İlişki Durumu Karışık, Yeni Gelin - SHOW
Akasya Durağı, Küçük Aga, Kanal D
Baba Candır - TRT 1
Aşk ve Mavi, Kırgın Çiçekler - ATV

Uydudan kaldırıldı ama
Küçük Gelin, İki Dünya Arasında - Samanyolu
TOTAL bombası. Kaçın! :D

• Güldürdün
Reactions: alperuz

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Doğru dediniz Utku beyciğim, film konusunda hala önemli sıkıntıları mevcut. :A Adama 3 film izle dedik, 2 tane izleyip saldı da saldı. :A
İzlediklerini de yorumlayamadı zaten. Bari son gün bir sürpriz gelse diye bekliyoruz ama nerede... :A

Bu arada son güne de geldik ha, benim de yetiştirmem gereken film yorumları var buzdağının altında :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD